nahled

SMESH - JA studentská firma roku!

Byl to neuvěřitelný den, 12. dubna 2018, kdy se sešlo plno kreativních lidí a nadějných firem v galerii Harfa v Praze s cílem získat titul nejlepší JA studentská firma roku. Tímto titulem se však může pyšnit pouze firma SMESH!

Od sedmé hodiny ranní se ve čtvrtek mladí podnikatelé chystali na veletrh JA Czech, jehož součástí byly stánky s prezentací jednotlivých produktů či služeb. Také členové firmy SMESH si přivstali a začali s přípravami již ráno. Pro mnohé z nich byl pražský vzduch, oproti tomu ostravskému, něčím novým, osvěžujícím, plným nadějí a snů. Nepodcenili přípravy jak stánku, tak tříminutové prezentace, kterou později toho dne předvedli před porotou.

Tým SMESH svou prezentací pobavil i porotce, na stánku se mu povedlo prodat celou limitovanou edici Smeshbagů v barvě JA Czech, kolemjdoucí pobavil veselým maskotem, no prostě perlil! Úspěšný den dovršily dokonce dvě výhry.

Veronika Sedlářová, výkonná ředitelka a tisková mluvčí, vyhrála cenu CITI v kategorii pohovor o zaměstnání, spolu s jednodenním shadowingem ve firmě Alza.cz. Díky nezapomenutelnému výkonu prezentačního týmu a dlouhodobým přípravám firma SMESH získala ocenění JA studentská firma roku!

V květnu je čeká finále osmi studentských firem JA Czech, na kterém pouze jedna firma postoupí do evropského kola, tady jde opravdu o hodně. Prezentační tým bude trénovat svůj projev tentokrát v angličtině, ale s podporou celého gymnázia a všech poradců opět jistě zanechají silný dojem.

nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).