nahled

Slavnostní předávání maturitního vysvědčení ve školním roce 2016/2017

Konec školního roku se blíží a s ním i tradiční akce - přepadávání maturitních vysvědčení. V pěkném prostředí K-Tria obdrželi absolventi svá poslední vysvědčení ve dnech 24. 5. a 31. 5. 2017.

Vystupující se připravovali a zanedlouho přicházeli hosté, již se šli podívat na své šikovné děti, příbuzné či kamarády. Sál se zaplnil, světla zhasla a začaly se ozývat tóny státní hymny. Následovala kulturní vystoupení v podání J. Danyse, 1B8, – klavír, Z. Brandejsové a D. Franka, 7B8, – violoncello, kytara; E. Kuchařové, V. Janáčkové, 5B8, – zpěv a Michaely N. Vopalecké, 4B8, – zpěv, přednes. Moderování vystoupení se ujaly B. Vašíčková, 3B8, a Michaela N. Vopalecká, 4B8. Po skončení posledního vystoupení bylo předáno slovo paní ředitelce, která přítomným sdělila celkové výsledky maturitních zkoušek a popřála absolventům hodně štěstí do dalšího studijního i osobního života. Po předání všech vysvědčení zazněla poslední píseň slavnostního odpoledne, a to studentská hymna – Gaudeamus.

Všem absolventům přejeme šťastný vstup do další fáze studentského i osobního života!nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).