nahled

Slavnostní předávání maturitního vysvědčení ve školním roce 2013/2014

Dne 28. 6. 2014 probíhalo v odpoledních hodinách v obřadní síni Úřadu městského obvodu Ostrava–Jih slavnostní předávání maturitního vysvědčení. Jakmile dozněly tóny státní hymny, rozloučila se škola se svými absolventy krátkým kulturním programem, který připravili studenti našeho gymnázia.

V úvodu zazpíval Školní pěvecký sbor píseň Roar s klavírním doprovodem Jakuba Kubise z 4B8. Jazzovou improvizaci na klavír zahrál a zazpíval Martin Sovják z 5A8. Kulturní program obohatila recitace vlastní tvorby v podání Kateřiny Špundové, studentky z 6B8. Po sborové úpravě skladby Atentát s doprovodem kytary Jakuba Kubise zazněl Úsměvný waltz pro klasickou kytaru v podání téhož studenta. Na závěr programu vystoupil Školní pěvecký sbor s písní Love me again. Celý kulturní program slovem provázela Hana Kratochvílová z 5B8.

Po oficiálním proslovu paní ředitelky Mgr. Šárky Staníčkové následovalo předávání maturitního vysvědčení jednotlivými třídními učiteli. Na závěr zazněly tóny studentské hymny Gaudeamus. Všem absolventům gratulujeme k úspěšnému zakončení studia na naší škole a přejeme mnoho úspěchů v dalších letech.

nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).