nahled

Slavnostní předávání maturitního vysvědčení 2013

Dne 3. 6. 2013 probíhalo v odpoledních hodinách v obřadní síni Úřadu městského obvodu Ostrava–Jih slavnostní předávání maturitního vysvědčení.

Jakmile dozněly tóny státní hymny, rozloučila se škola se svými absolventy krátkým kulturním programem, který připravili studenti našeho gymnázia.

V úvodu zazpíval Školní pěvecký sbor píseň Word up ve vícehlasé podobě s kytarovým doprovodem Jana Maluchy z 4A8. Melodii z filmu Requiem for dream na klavír zahrál Martin Sovják ze stejné třídy. Kulturní program byl umocněn recitací Kateřiny Špundové, studentky z 5B8, a instrumentální skladbou pro příčnou flétnu, na kterou hrála Lucie Režná za klavírního doprovodu Boženy Klepšové, obě studentky jsou z 7A8.

Na závěr programu vystoupil Školní pěvecký sbor s písní Amerika. Celý kulturní program slovem provázela Hana Kratochvílová z 4B8.

Po oficiálním proslovu paní ředitelky Mgr. Šárky Staníčkové následovalo předávání maturitního vysvědčení jednotlivými třídními učiteli. Na závěr zazněly tóny studentské hymny Gaudeamus.

Všem absolventům gratulujeme k úspěšnému zakončení studia na naší škole a přejeme mnoho úspěchů v dalších letech.

nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).