nahled

Skřivánek 2014

V pátek 7. února 2014 se v Domově pro seniory Slunečnice konal koncert vítězů soutěže Skřivánek 2014. Soutěž ve zpěvu lidových písní probíhala od pondělí do středy ve více kategoriích, a tak se na slavnostním koncertu představili zpěváci hned několika věkových skupin. Naše škola v průběhu celé soutěže ukázala, že o pěvecké talenty nemá nouzi, a tak na slavnostním večeru vystoupili i naši studenti.

Každý účinkující zazpíval lidovou píseň za doprovodu úžasné cimbálové muziky Vojtek, která večer několikrát oživila i svým vlastním vystoupením, ze kterého byli všichni diváci nadšeni. Ačkoli zpívat s cimbálovkou nemusí být pro každého jednoduché a pro některé zpěváčky to byla premiéra, Barča Černíková z 1A8 ukázala, že pro ni to není žádný problém, a výborně zazpívala svoji píseň. Jako další zpěvák reprezentující naši školu se představil Jakub Kubis ze 4B8, který si získal publikum a ukázal, že byl právem oceněn prvním místem.

Koncert se vydařil a celé publikum nadšeně tleskalo. Všichni si zaslouží obrovskou pochvalu, protože výkony byly opravdu skvělé. Závěrem bych chtěla pogratulovat všem oceněným a popřát jim mnoho dalších úspěchů nejen ve zpěvu.

K přání se připojujeme a zároveň na vědomost dáváme, že video z obou vystoupení našich studentů můžete najít na adrese http://ulozto.cz/xRFGrUP3/koncert-vitezu-rar. M. Zelenková, M. Vašíčková.

nahled nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).