ghrabuvka.cz
Articles in English Deutsche Artikel Artículos en español Articles en français Статьи по-русски Trang tiếng Việt

Školní volejbalová liga 2007-08

 Radek Kuldan, Robert Hegedüs,
16. 09. 2008

Ve středu 11. 6. 2008 se uskutečnilo ve velké tělocvičně závěrečné setkání účastníků školní volejbalové ligy, kde proběhlo:

  • Vyhodnocení 1. ročníku školní volejbalové ligy.
  • Diskuze k průběhu tohoto ročníku a návrhy k organizaci ročníku příštího.
  • Exhibice kadetů týmu DHL Ostrava.
  • Exhibiční utkání týmu Hvězdy Gymnázia Ostrava-Hrabůvka s hráči DHL.

 

Seznam družstev

Caltanissetta Volleyball Club

  • Adámek Daniel, 4B8
  • Glac Břetislav, 7A8
  • Haluzová Petra, 7A8
  • Hykel Jiří, 7A8
  • Kapošváry Matěj, 4B8
  • Kluková Aneta, 4A8
  • Marková Klára, 3A8
foto družstva

Red rajčátka

  • Běl Petr, 6B8
  • Češka Martin, 6B8
  • Ivanovová Karolína, 3A8
  • Pollachová Lenka, 3A8
  • Sigmundová Magdaléna, 3A8
  • Šperlín David, 6B8
  • Vyvlečková Irena, 5B8
foto družstva

Gumáci

  • Drozdek Martin, 5A8
  • Fidzinski Michal, 5A8
  • Kaděra Jan, 5A8
  • Mžyková Dominika, 7A8
  • Šindelová Gabriela, 7A8
  • Tyčová Alena, 5B8
foto družstva

Vačičáci

  • Adámková Aneta, 5B8
  • Benetka Josef, 4B8
  • Hruzík Adam, 5B8
  • Kohutová Kristýna, 4B8
  • Kotyz Jan, 5B8
  • Lustyk Karel, 5B8
  • Vávrová Veronika, 5B8
foto družstva

Zbodem

  • Kaštovský Jakub, 6B8
  • Majling Eduard, 6B8
  • Osička Tomáš, 6B8
  • Skalský Jiří, 6B8
  • Svrčinová Barbora, 7B8
  • Svrčinová Karolína, 4A8
  • Štefková Tereza, 4A8
foto družstva

Žehličky

  • Doán Duy Túán, 3B8
  • Gondek Daniel, 7A8
  • Košík Štěpán, 7A8
  • Machač Jiří, 5B8
  • Metzová Petra, 3A8
  • Panoc Tomáš, 3B8
  • Tran Thi Quynh Trang, 7A8
  • Vychodilová Veronika, 7A8
foto družstva

Diagnóza – družstvo učitelů

  • Andrlová Pavlína
  • Bőhmová Michaela
  • Onderková Vladimíra
  • Blažejová Dana
  • Hegedűs Robert
  • Kotek Martin
  • Kolašín Pavel
  • Slouka Lukáš
  • Kuldan Radek
foto družstva

Žaludi

  • Dlouhý Václav, 8A8
  • Gajzlerová Veronika, 8A8
  • Hruška Tomáš, 5B8
  • Nečas Filip, 7A8
  • Prostějovský Adam, 8A8
  • Randus Jan, 4B8
  • Urbanec Jakub, 8A8
foto družstva

 

Tabulky výsledků

 

Základní část

Red rajčátka Gumáci Caltanissetta Volleyball Club Vačičáci Žaludi Diagnóza Žehličky Zbodem Extra Body Pořadí
Red rajčátka 2:1 2 2:0 3 1:2 1 2:0 3 1:2 1 1:2 1 2:0 3 0 14 2.
63:52 50:40 55:62 50:33 53:64 61:64 50:16
Gumáci 1:2 1 1:2 1 0:2 0 0:2 0 2:1 2 2:1 2 2:0 3 0 9 5.
52:63 55:64 37:50 43:51 58:54 56:58 50:30
Caltanissetta Volleyball Club 0:2 0 2:1 2 0:2 0 2:0 3 1:2 1 1:2 1 0:2 0 0 7 6.
40:50 64:55 40:50 50:28 55:59 57:61 38:50
Vačičáci 2:1 2 2:0 3 2:0 3 1:2 1 2:1 2 2:1 2 2:0 3 0 16 1.
62:55 50:37 50:40 57:62 59:49 55:41 50:34
Žaludi 0:2 0 2:0 3 0:2 0 2:1 2 0:2 0 0:2 0 2:0 3 0 8 7.
33:50 51:43 28:50 62:57 27:50 35:50 50:40
Diagnóza 2:1 2 1:2 1 2:1 2 1:2 1 2:0 3 1:2 1 2:0 3 0 13 3.
64:53 54:58 59:55 49:59 50:27 56:65 50:22
Žehličky 2:1 2 1:2 1 2:1 2 1:2 1 2:0 3 2:1 2 2:1 2 -1 12 4.
64:61 58:56 61:57 61:55 50:35 65:56 61:48
Zbodem 0:2 0 0:2 0 2:0 3 0:2 0 0:2 0 0:2 0 1:2 1 0 4 8.
16:50 30:50 50:38 34:50 40:50 22:50 48:61

 

Nádstavbová část o 1. - 4. místo

Vačičáci Red rajčátka Diagnóza Žehličky Extra Body Pořadí
Vačičáci 2:1 2 0:2 0 1:2 1 0 3 4.
55:59 34:50 54:59
Red rajčátka 1:2 1 1:2 1 2:1 2 0 4 3.
59:55 57:63 62:53
Diagnóza 2:0 3 2:1 2 0:2 0 0 5 2.
50:34 63:57 24:50
Žehličky 2:1 2 1:2 1 2:0 3 0 6 1.
59:54 53:62 50:24

 

Nádstavbová část o 5. - 8. místo

Gumáci Žaludi Caltanissetta Volleyball Club Zbodem Extra Body Pořadí
Gumáci 2:1 2 1:2 1 2:0 3 -1 5 6.
53:57 52:57 50:40
Žaludi 1:2 1 0:2 0 1:2 1 0 2 8.
57:53 28:50 48:60
Caltanissetta Volleyball Club 2:1 2 2:0 3 2:1 2 0 7 5.
57:52 50:28 55:50
Zbodem 0:2 0 2:1 2 1:2 1 0 3 7.
40:50 60:48 50:55

 

Konečné pořadí

 

  • 1. Žehličky
  • 2. Diagnóza
  • 3. Red rajčátka
  • 4. Vačičáci
  • 5. Caltanissetta Volleyball Club
  • 6. Gumáci
  • 7. Zbodem
  • 8. Žaludi