nahled

Školní ples

V pátek 22. března 2019 se v prostorách DK AKORD konal školní ples, který letos měla pod palcem studentská firma Heat_it v čele s ředitelem Michalem Kučerou. A nebyl to ledajaký ples! Protože se celý letošní školní rok nese v duchu oslav 100 let od vzniku českého státu, jednalo se o ples ve stylu První republiky.

Již v 18:30 se začali objevovat první hosté, na prvorepublikový ples jaksepatří vybavení. Pánové ve vestičkách, na hlavách buřinky, v kapse vlakové hodinky upevněné na řetízku, a vedle nich dámy v šatech krátkých i dlouhých, v sukních, s čelenkami a boa či s perlovým náhrdelníkem. S tak skvělými hosty před branami jsme věděli, že nás čeká povedený ples.

Slavnostní zahájení proběhlo krátce po 19. hodině v hlavním sále, kde se slova ujal moderátor Ondřej Skulina, který celým večerem všechny přítomné provázel. Po patřičném přivítání předal však už stage kapele Gangsters of swing, která již během první půl hodinky dostala posluchače do varu a zapříčinila tak, že parket byl téměř nepřetržitě zaplněn tanečními páry i nadšenými jednotlivci.

Během večera se návštěvníci mohli v hlavním sále zúčastnit řady soutěží završených půlnoční tombolou, po které nastala poslední šance zatančit si nahoře v hlavním sále, protože kapela hrála poslední hodinu. Nikdo však neztrácel hlavu, protože se šuškalo, že to DJ Beña dole v klubu pořádně rozjíždí. A taky že jo.

Oznamovat klubu plnému báječných lidí, že jsou 3 ráno, a tudíž konec takto vydařené akce, nám lámalo srdce, ale s vírou, že nám příští školní firma uspořádá neméně povedený ples, jsme se spokojeně vydali domů spát.

Ještě naposledy děkujeme, vám všem, kteří jste si přišli ples užít.

nahled nahled nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).