nahled

Školní ples 2013

Tak jako každý rok i letos se v DK Akord uskutečnil 16. 3. 2013 školní ples pořádaný naší školní firmou Frex Company. Tentokrát byl tematický s kouzelným názvem Škrabošková zář, utajená tvář aneb ples, který tu ještě nebyl.

Na každé chodbě, za každým rohem, v sále, ve foyer korzovaly skupinky lidí s tvářemi skrytými pod pestré a originální škrabošky. Celý večer v hlavním sále hrály úžasné songy z tanečních z playlistu DJ Radovana a současné pecky v podání kapely Šajtar. V klubových prostorách to rozjel DJ Beňa, který se stal populární, a hosté ho znali již z minulých let.

Oživením bylo předtančení Petra Červenky a Markéty Paclíkové, které trénuje Simona Švrčková. A také adrenalinové akrobatické vystoupení na skákacích botách skupiny 7th MOVE. Velký ohlas sklidil dnes již všem známý Harlem Shake. Zdařilé video najdete na stránce https://www.youtube.com/watch?v=uiNQdASUTWI.

Vystoupení ale nebyla jedinou zábavou. Samozřejmě nechyběla ani tombola, ve které byl mimo jiné sedací pytel od společnosti Jabba, výrobky Bohemia Crystal, hodinky od firmy Démos trade, chutné dorty Ollies a Chacharovy pizzy. Hlavní cenou byl řidičský průkaz skupiny B od Autoškoly Tichá. Všem sponzorům velmi děkujeme a výhercům gratulujeme.

Doufáme, že si ples všichni opravdu užili a děkujeme za hojnou účast.

nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).