nahled

Sedmero smrtelných hříchů je již pasé!

Že prý jen pýcha, lenost, závist, smilstvo, obžerství, hněv a lakota? Ale kdeže, letošní maturitní třída oktáva A na svém tablu představila rovnou tři desítky nejrůznějších poklesků, hříchů a slabostí, které každého ze studentů provázely nejen osm let ve školních lavicích, korunované proslulým bonvivánstvím třídní profesorky Fialové.

Od prvotního nápadu vedla dlouhá cesta dohadování se nad formou jeho ztvárnění, vymýšlení konkrétních hříchů ke každé z osobností naší třídy a náročné, více než šestihodinové focení a následné grafické úpravy, nicméně výsledek, který můžete zhlédnout ve výloze optiky u tramvajové zastávky Stodolní, je navýsost povedený.

Rozhodli jsme se pro účast v soutěži deníku Mladá fronta Dnes o nejlepší maturitní tablo, a navzdory velmi krátké době, po kterou bylo pro náš výtvor možno hlasovat, se i odborná porota s hlasujícími shodla a udělila nám první místo v rámci Moravskoslezského kraje. Odměnou nám bylo zveřejnění našeho krásného tabla v regionální příloze deníku. Za tento úspěch bychom velice rádi poděkovali všem, kteří se na tvorbě tabla podíleli a hlasovali pro něj.

nahled nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).