nahled

Scottish Night

Ze čtvrtku 6. 2. na pátek 7. 2. 2014 se v prostorách školy konala Scottish Night neboli Skotská noc. Studenti vyššího gymnázia měli možnost se zúčastnit neopakovatelného zážitku se skotským nádechem. Program obsahoval soutěž v hraní na dudy, vědomostní kvíz o Skotsku, zpívání skotských písní, skotské tance a nechybělo ani skotské občerstvení. Za celou akci organizátorům srdečně děkujeme a doufáme, že brzy bude něco podobného.

Michal, Naty, Míša, Petr, Honza, Denisa, Kristýna, 5A8Velice mě potěšilo, že se skotská noc otevřela i pro nás, studenty prvního ročníku. Celá akce se mi moc líbila. Bylo super, že jsme se mohli naučit skotské národní tance. Hodně mi chutnalo skotské jídlo, které bylo skvěle připraveno. Už se moc těším na další rok a čím nás profesoři překvapí příště.

Tomáš Vojkůvka, 1A4Scottish Night turned out great this year (just as the last year). We were divided into a few clans, we competed, one clan won, I don’t even know which one – that’s not the main thing. The most important thing is that we all had a great time singing Scottish songs, dancing Scottish dances and eating Scottish food. Lots of us made new friends. The night was ended with a raffle (which was, as usual, full of teabags, but there were other nice prizes as well). These English-speaking nights are the only days/nights, when you are allowed to sleep in a school. Who would not like to sleep in a school (on other occasion than during class)? If you would, make sure to come next year!

Kateřina Špundová, 6B8

nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).