Schůzka s rodiči přijatých uchazečů

Informační schůzka s rodiči uchazečů přijatých ke studiu od 1. 9. 2014 se koná v budově naší školy ve středu 4. 6. 2014 v 16:30 hodin.

Adaptační pobyt:

Pro všechny studenty prim se koná 5. 9. - 6. 9. 2012 adaptační pobyt na Ostravici, rekreační středisko Šípková Růženka (http://rs-sipkovaruzenka.webnode.cz). Studenti budou prostřednictvím sportovních a společenských aktivit poznávat své nové spolužáky.

Co s sebou:

Sportovní oblečení a obutí, přezutí do budovy, oblečení na doma i na ven, pyžamo, spodní prádlo, ponožky, šátek, pokrývka hlavy, pláštěnka, kapesníky, hygienické potřeby (mýdlo, žínka, zubní kartáček a pasta, hřeben, ručník).

Hudební nástroj, batůžek, nádobu na pití - s sebou na ven, provázek 10 m pevný, 3 kolíčky dřevěné, 2 zavírací špendlíky, baterka, 1 krepový papír, pár kousků náplasti, Paralen, elastické obinadlo.

Cena:

Vybírat se bude 1 000,- Kč zasláním na účet školy. Číslo účtu a další specifikace k platbě byly rodičům předány na třídních schůzkách 6. 6. 2012. Pokud jste je neobdrželi, obraťte se na sekretariát školy kancelar@ghrabuvka.cz. (V záloze je cena adaptačního pobytu a cena učebnice angličtiny.) Celkové náklady budou vyúčtovány školou po zaplacení všech plateb.


Zařazení do třídy:

Na stránkách školy najdete bližší informace i formulář. Seznam studentů tříd prim bude vyvěšen na našich internetových stránkách (do 30. 6. 2012) a na budově školy (3. 9. 2012).


Karty ISIC:

Bližší informace o vydávání karet ISIC pro budoucí studenty najdete zde.

*/ ?>

Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).