Najdi si svůj rozvrh

 Mgr. Michal Matuška,
06. 08. 2016
Milí studenti,

rozvrh pro školní rok 2016/17 je připraven, my jsme se však rozhodli, že vám jeho zveřejnění zpestříme! Spolu se studenty nejvyšších ročníků jsme pro každou třídu ukryli v Ostravě a okolí pět schránek, chcete-li keší, které obsahují unikátní kód. Teprve po zadání tohoto kódu do Informačního systému se vaší třídě objeví rozvrh pro konkrétní den v týdnu - pět schránek, pět dnů v týdnu.

Rozvrh tedy nenajdete přímo zde na stránkách školy, dostupný bude pouze prostřednictvím Informačního systému. Tam také najdete GPS souřadnice míst, kde jsou schránky ukryty, i s nápovědou, která vám pomůže schránky najít. Po nalezení schránky nenechávejte na místě, vezměte je s sebou, ať po nás nezůstane v přírodě nepořádek. Můžete nám také poslat vaši fotografii se schránkou na rozvrh@ghrabuvka.cz. Pokud na daném místě schránku nebudete moci nalézt, napište mi, zkusíme vám poradit.

Rozvrh vám samozřejmě 1. září sdělí i vaši třídní učitelé, takže se nemusíte bát, že byste výuku zameškali.

Doplnění: Až před chvílí jsem si uvědomil, že ve vašich rozvrzích v Informačním systému mohou chybět předměty, kde jste děleni na skupiny poprvé (semináře, cvičení z biologie, chemie atp.) Jakmile bude mít třída celý rozvrh odhalen, napište mi, zveřejním vám i kompletní rozvrh na stránkách školy.

Warning: mysqli::mysqli(): (HY000/2002): Connection refused in /srv/www/ghrabuvka.cz/www/inc/articles.php(228) : eval()'d code on line 19 Warning: mysqli::query(): Couldn't fetch mysqli in /srv/www/ghrabuvka.cz/www/inc/articles.php(228) : eval()'d code on line 21 Warning: mysqli::query(): Couldn't fetch mysqli in /srv/www/ghrabuvka.cz/www/inc/articles.php(228) : eval()'d code on line 27