ghrabuvka.cz
Articles in English Deutsche Artikel Artículos en español Articles en français Статьи по-русски Trang tiếng Việt

Najdi si svůj rozvrh

 Mgr. Michal Matuška,
06. 08. 2016
Milí studenti,

rozvrh pro školní rok 2016/17 je připraven, my jsme se však rozhodli, že vám jeho zveřejnění zpestříme! Spolu se studenty nejvyšších ročníků jsme pro každou třídu ukryli v Ostravě a okolí pět schránek, chcete-li keší, které obsahují unikátní kód. Teprve po zadání tohoto kódu do Informačního systému se vaší třídě objeví rozvrh pro konkrétní den v týdnu - pět schránek, pět dnů v týdnu.

Rozvrh tedy nenajdete přímo zde na stránkách školy, dostupný bude pouze prostřednictvím Informačního systému. Tam také najdete GPS souřadnice míst, kde jsou schránky ukryty, i s nápovědou, která vám pomůže schránky najít. Po nalezení schránky nenechávejte na místě, vezměte je s sebou, ať po nás nezůstane v přírodě nepořádek. Můžete nám také poslat vaši fotografii se schránkou na rozvrh@ghrabuvka.cz. Pokud na daném místě schránku nebudete moci nalézt, napište mi, zkusíme vám poradit.

Rozvrh vám samozřejmě 1. září sdělí i vaši třídní učitelé, takže se nemusíte bát, že byste výuku zameškali.

Doplnění: Až před chvílí jsem si uvědomil, že ve vašich rozvrzích v Informačním systému mohou chybět předměty, kde jste děleni na skupiny poprvé (semináře, cvičení z biologie, chemie atp.) Jakmile bude mít třída celý rozvrh odhalen, napište mi, zveřejním vám i kompletní rozvrh na stránkách školy.

Mapa nalezených keší


Nalezené keše:
1. Julie Kotlářová (5A8 - pá) 08.08.2016
2. Jakub Litschmann (5B8 - pá) 08.08.2016
3. Tomáš Vojkůvka (4A4 - pá) 08.08.2016
4. Damian Hanáček (5A8 - po) 08.08.2016
5. Petr Mušal (1A4 - út) 08.08.2016
6. Adam Kocmánek (3A8 - st) 08.08.2016
7. Mariana Zaškolná (5B8 - út) 08.08.2016
8. Marie Lukendová (4B8 - pá) 08.08.2016
9. Tomáš Janáč (4A8 - út) 08.08.2016
10. Klára Gajdečková (4A8 - pá) 08.08.2016
11. Jakub Šlachta (8B8 - po) 08.08.2016
12. Magdaléna Hlavicová (2B8 - čt) 08.08.2016
13. Martin Turoň (3B8 - út) 08.08.2016
14. Miloš Kubáček (7A8 - po) 08.08.2016
15. Martin Turoň (3B8 - st) 08.08.2016
16. Jakub Šlachta (8B8 - čt) 08.08.2016
17. Magdaléna Loskotová (3A8 - út) 08.08.2016
18. Miloš Kubáček (7A8 - pá) 08.08.2016
19. Magdaléna Loskotová (3A8 - po) 08.08.2016
20. Magdaléna Loskotová (3A8 - pá) 08.08.2016
21. Gabriela Kolková (3B8 - po) 08.08.2016
22. Sára Mostýnová (3B8 - pá) 08.08.2016
23. Bára Kozmínová (5A8 - út) 08.08.2016
24. Miloš Kubáček (7A8 - út) 08.08.2016
25. Aneta Hrdá (3A4 - po) 08.08.2016
26. Magdaléna Hlavicová (2B8 - po) 09.08.2016
27. Magdaléna Hlavicová (2B8 - st) 09.08.2016
28. Julie Kotlářová (5A8 - čt) 09.08.2016
29. Jiří Margaretis (6B8 - po) 09.08.2016
30. Michal Vašátko (8A8 - čt) 09.08.2016
31. Patrik Kula (5B8 - čt) 09.08.2016
32. Renáta Petrásková (4A8 - st) 09.08.2016
33. Michal Dymáček (6B8 - pá) 09.08.2016
34. Vladislav Obdržálek (7B8 - st) 09.08.2016
35. Vladislav Obdržálek (7B8 - pá) 09.08.2016
36. Eliška Venhudová (8A8 - út) 09.08.2016
37. Martin Hrubý (4B8 - st) 09.08.2016
38. Martin Hrubý (4B8 - po) 09.08.2016
39. Tomáš Staško (8A8 - po) 09.08.2016
40. Barbora Gregorová (1A8 - po) 09.08.2016
41. Lucie Adamíčková (4A4 - po) 09.08.2016
42. Ondřej Cmoriak (7A8 - čt) 09.08.2016
43. Magdaléna Hlavicová (2B8 - út) 10.08.2016
44. Hana Schindlerová (2B8 - pá) 10.08.2016
45. Adéla Kuchařová (1A8 - čt) 10.08.2016
46. Leona Vrlová (1A4 - po) 10.08.2016
47. Tomáš Staško (8A8 - st) 10.08.2016
48. Adéla Kuchařová (1A8 - pá) 10.08.2016
49. Jakub Šlachta (8B8 - pá) 11.08.2016
50. Jakub Šlachta (8B8 - út) 11.08.2016
51. Nela Staňková (1B8 - st) 11.08.2016
52. Nela Staňková (1B8 - út) 11.08.2016
53. Bruno Stoček (5A8 - st) 11.08.2016
54. Miloš Kubáček (7A8 - st) 11.08.2016
55. Marek Chytil (1A4 - čt) 11.08.2016
56. Adam Kocmánek (3A8 - čt) 12.08.2016
57. Jakub Šlachta (8B8 - st) 12.08.2016
58. Nela Staňková (1B8 - pá) 12.08.2016
59. Adam Dušenka (6A8 - čt) 12.08.2016
60. Adam Dušenka (6A8 - st) 12.08.2016
61. Adam Dušenka (6A8 - po) 12.08.2016
62. Daniela Šupíková (4A8 - čt) 12.08.2016
63. Leona Vrlová (1A4 - pá) 12.08.2016
64. Vladislav Obdržálek (7B8 - čt) 12.08.2016
65. Nela Staňková (1B8 - po) 12.08.2016
66. Tomáš Vojkůvka (4A4 - út) 13.08.2016
67. Michal Dušenka (3B8 - čt) 13.08.2016
68. Marek Chytil (1A4 - st) 13.08.2016
69. Daniela Vybíralová (7B8 - út) 13.08.2016
70. Vendula Sýkorová (1A8 - st) 13.08.2016
71. Nela Staňková (1B8 - čt) 13.08.2016
72. Libuše Oborná (2A4 - st) 13.08.2016
73. Jan Mrověc (2A8 - čt) 13.08.2016
74. Jan Mrověc (2A8 - út) 13.08.2016
75. Jan Mrověc (2A8 - po) 13.08.2016
76. Jan Mrověc (2A8 - pá) 13.08.2016
77. Martin Adámek (5B8 - po) 14.08.2016
78. Kateřina Otrusinová (4A4 - st) 14.08.2016
79. Veronika Majkusová (2A4 - po) 14.08.2016
80. Lucie Popelková (3A4 - st) 14.08.2016
81. Lucie Popelková (3A4 - čt) 14.08.2016
82. Lucie Adamíčková (4A4 - čt) 14.08.2016
83. Michal Procházka (3A4 - pá) 15.08.2016
84. Veronika Persichová (4B8 - út) 15.08.2016
85. Daniela Krejčí (5B8 - st) 15.08.2016
86. Jan Píža (4A8 - po) 16.08.2016
87. Tomáš Vašíček (4B8 - čt) 16.08.2016
88. Vendula Sýkorová (1A8 - út) 17.08.2016
89. Michal Vašátko (8A8 - pá) 18.08.2016
90. Zuzana Brandejsová (7B8 - po) 20.08.2016
91. Ondřej Halata (3A4 - út) 21.08.2016
92. Tereza Michalczyková (2A4 - pá) 25.08.2016
93. Petra Dostalíková (6A8 - pá) 26.08.2016
94. Klára Klásková (6B8 - čt) 26.08.2016
95. Tomáš Nečesaný (6A8 - út) 28.08.2016
96. David Topinka (2A8 - st) 28.08.2016
97. Barbora Třískalová (2A4 - út) 28.08.2016
98. Jakub Mizera (2A4 - čt) 29.08.2016
99. Klára Klásková (6B8 - st) 30.08.2016
100. Julie Gebauerová (6B8 - út) 06.09.2016