nahled

Najdi si svůj rozvrh

Milí studenti,

rozvrh pro školní rok 2016/17 je připraven, my jsme se však rozhodli, že vám jeho zveřejnění zpestříme! Spolu se studenty nejvyšších ročníků jsme pro každou třídu ukryli v Ostravě a okolí pět schránek, chcete-li keší, které obsahují unikátní kód. Teprve po zadání tohoto kódu do Informačního systému se vaší třídě objeví rozvrh pro konkrétní den v  týdnu - pět schránek, pět dnů v týdnu.

Rozvrh tedy nenajdete přímo zde na stránkách školy, dostupný bude pouze prostřednictvím Informačního systému. Tam také najdete GPS souřadnice míst, kde jsou schránky ukryty, i s nápovědou, která vám pomůže schránky najít. Po nalezení schránky nenechávejte na místě, vezměte je s sebou, ať po nás nezůstane v přírodě nepořádek. Můžete nám také poslat vaši fotografii se schránkou na rozvrh@ghrabuvka.cz. Pokud na daném místě schránku nebudete moci nalézt, napište mi, zkusíme vám poradit.

Rozvrh vám samozřejmě 1. září sdělí i vaši třídní učitelé, takže se nemusíte bát, že byste výuku zameškali.

Doplnění: Až před chvílí jsem si uvědomil, že ve vašich rozvrzích v Informačním systému mohou chybět předměty, kde jste děleni na skupiny poprvé (semináře, cvičení z biologie, chemie atp.) Jakmile bude mít třída celý rozvrh odhalen, napište mi, zveřejním vám i kompletní rozvrh na stránkách školy.

nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).