Rozmanitosti Nizozemska

Spousta tulipánů, „spousta bakterií“ a mnoho dalšího. I to je Nizozemsko.

I v případě, že vás biologie zrovna nebaví nebo nemáte znalosti na výbornou, myslím si, že přírodovědně zaměřený zájezd do Nizozemska se vám bude líbit, protože každý den navštívíme nějakou biologicky zaměřenou atrakci – největší květinový park v Nizozemsku Keukenhof, podmořský svět Sea life v Scheveningenu, jedinečnou evropskou zoo mikroorganizmů Micropia v Amsterdamu a další atrakce, během pobytu stihneme uspokojit i žáky se zájmem o historii, architekturu, zeměpis či prostě jenom cestovatele. Podívejte se na programprogram a uvidíte, že na nudu nebude čas.

Zájezd proběhne v dubnu příštího roku a je určen žákům kvint až septim a 1. až 3. ročníků.

Rozmanitosti Nizozemska (8.–12. 4. 2024)
  • cena: 8400,- Kč (platba zálohy 4000 Kč do 31. 10. 2023, doplatek 4400 Kč do 29. 2. 2024)
  • pedagogický doprovod – Klimková, Slouka, Stádníková

Přihlášení a registrace na zájezd je již možný přímo prostřednictvím webových stránek cestovní kanceláře.  Návod na přihlášeníNávod na přihlášení

Po přihlášení obdržíte na e-mail potvrzení o zájezdu i s rozpisem plateb. Podepsané potvrzení odevzdáte ve škole v kabinetu 225 Mgr. Klimkové.

Zájezdu se mohou zúčastnit studenti bez kázeňských přestupků, a to do data odjezdu. V případě, že dojde k porušení školního řádu, bude student ze zájezdu vyloučen a bude povinen za sebe zajistit náhradníka, tj. jiného studenta naší školy. Podmínkou účasti je dobrý zdravotní stav studenta, dle programu budeme opravdu celé dny na nohou.

Cena zahrnuje kompletní cestovní pojištění. V ceně nejsou zahrnuty vstupy do objektů, které navštívíme, a MHD (viz program zájezdu), nutné je počítat i s kapesným na stravování a další drobnosti.

Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).