Rozdělení studentů prim 2012/13 do tříd

aktuálně:

Rozdělení studentů prim ve školním roce 2012/13Rozdělení studentů prim ve školním roce 2012/13

Prima A bude ve třídě 303 (druhé patro) a prima B ve třídě 119 (přízemí). Studenti obou prim dostanou 3. 9. 2012 učebnice a budou jim přiděleny šatnové skříňky. K zamčení skříňky si studenti musí pořídit visací zámky s průměrem 4-6 mm.

Pokud si studenti objednali karty ISIC, mohou si je vyzvednout v týdnu od 27. do 31. 8. na vrátnici školy, nevyzvednuté karty pak dostanou v pondělí 3. 9. 2012.
Po pečlivém uvážení jsme se rozhodli, že rozdělení primánů do tříd „A“ a „B“ provedeme již v červnu, aby naše budoucí studentky a studenti mohli zahájit školní rok ve své třídě, a na adaptační pobyt už odjeli zařazeni do jednotlivých tříd a celý program prožili ve svém třídním kolektivu.

Pokusíme se zohlednit přání dětí i rodičů tak, aby mohli být ve třídě se svými kamarády ze ZŠ, z místa bydliště či odjinud.

Každý(á) žák(yně) budoucích prim uvede na níže uvedený formulář děti (maximálně 3), se kterými by ve třídě chtěl(a) být. Při rozdělování dětí do tříd přihlédneme zejména k první volbě dítěte a jeho rodičů - pouze v případě, že by z organizačních důvodů nebylo možné první volbě vyhovět, zohledníme další volby. Jsme limitováni počtem dětí ve třídách a budeme také chtít, aby byl vyrovnaný počet hochů a děvčat v obou třídách, takže se opravdu může stát, že někomu první volba nevyjde.

Vyplněný formulář nám pošlete e-mailem z adresy rodičů na kancelar@ghrabuvka.cz, nebo osobně odevzdejte v kanceláři školy nejpozději do 20. června 2012.

O rozdělení do tříd budete informováni na webových stránkách školy.


Formulář ke stažení - Rozdělení studentů prim

Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).