nahled

RAP JE ART – přednášky o hudbě

Ve dnech 1., 2. a 3. dubna se v hudebně naší školy konal v hudebně cyklus přednášek o hudbě, konkrétně o rapu. Více už naši studenti...


Dne 2. 4. 2019 se na naší škole uskutečnila přednáška Rap je art. Slovem nás provázel Patrik, jehož pseudonym je Professor Cass. Tato přednáška byla podaná zábavnou formou a zároveň byla poučná. Patrik nás zaujal i pobavil, měl skvělý projev a dokázal upoutat. Dověděli jsme se o tom, co vůbec rap je, o jeho historii a způsobu tvoření tohoto hudebního stylu, což jsme si mohli taky vyzkoušet. Přednáška se mi moc líbila.

K. Kozelková a T. Mocek, 5A8


Když jsem poprvé slyšel, že budeme mít přednášku o rapu, jenom jsem protočil panenky a myslel si, že to bude nějaká hloupost. Nakonec se z toho vyklubala velice zajímavá dvouhodinovka, ve které jsem se dověděl spoustu různých informací o rapu a o hip-hopové kultuře. To hlavně díky skvělému přednášejícímu. Dokonce si myslím, že mě tato přednáška opravdu obohatila.

V. Kuldan, 5A8


Přednášející byl moc sympatický. Líbilo se mi, že se snažil s námi komunikovat, že mluvil i o svém příběhu, o tom, jak mu rap pomohl, a o tom, jak ho vnímá on sám. Taky mi byly sympatické jeho vyjadřovací schopnosti.

Vanda Liv Pilařová, 4B8


Přednáška o rapu mě hodně překvapila. Nečekala jsem, že to bude až tak dobré. Patrik nás všechny zaujal svým příběhem a myšlenkou, jak máme dělat to, co nás baví , a jak pak všechno půjde samo. Uměl s námi komunikovat, pouštěl ukázky, ukázal nám, jak umí rapovat, a bylo to opravdu super! Moc dobře se vše poslouchalo.

Eliška Pszczólková, 4B8


V pondělí (1. 4. 2019) jsem se se svými spolužáky zúčastnila přednášky „Rap je art“ od 12:20 do 14:05. Ze začátku se nám představil sympatický dvaceti čtyřletý rapper Patrik. Na úvod jsme se s ním bavili, jak se dostal k tomuto hudebnímu umění, kdo z nás poslouchá rap, a také jsme si řekli jeho samotnou definici. Kromě zajímavých informací doprovázených hezkou prezentací si Patrik vybral dobrovolníka, který měl nasbírat 10 předmětů následně zabalených do bundy. Potom nám o nich zarapoval. Hodně mě to zaujalo, a proto jsem se přihlásila na rapový battel proti mojí spolužačce Alex. Sice jsem nevyhrála, ale pobavila jsem se a dost se nasmála. Patrik mi ukázal, že rap je opravdu zábava. Motivoval mě začít tento hudební žánr poslouchat víc.

Amálie Sojčáková, 3B8


nahled nahled nahled nahled nahled nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).