nahled

Rap je art

Podobně jako v loňském školním roce, tak i letos se uskutečnil 7. a 11. 10. 2019 v hudebně naší školy v rámci výuky hudební výchovy cyklus přednášek o hudbě pod názvem Rap je art. Patrik Moravec alias Professor Cass, který přednášku vedl, opět dokázal svým osobitým projevem oslovit studenty tercie, kvarty, kvinty, což dokazuje následné jejich hodnocení.

Profesor Cass udělal úžasnou přednášku o rapu. Byl milý i zábavný a skvěle improvizoval, například když jsme mu dali nějaké předměty do tašky, on je vytahoval a musel o nich zarapovat. Věřte, byla to sranda, hlavně když vytáhl kondom. Samozřejmě nám toho také spoustu řekl, jaké jsou druhy rapu, jaký je život rapera, jak vypadá rap v různých zemích. Mohli jsme také zarapovat, a když nás nic nenapadlo, opakovali jsme po něm. Podle mě byla přednáška Professora velmi zajímavá a osobně se mi líbila. Určitě doporučuji si na ni zajít.

Matěj Skopal, 3B8

Dne 7. 10. 2019 se naše hudební skupina 4A8 spolu s 5A8 zúčastnila přednášky o rapu. Umělec, kterého můžeme znát pod jménem Professor Cass, si od začátku získával naši přízeň. Dozvěděli jsme se nejen zajímavé informace o rapu, ale sami jsme si vyzkoušeli zarapovat. Našli se dva odvážlivci z 5A8, kteří vystoupili z davu a předvedli své "rapové" schopnosti. Marek Gociek ukázal, co všechno dokáže, a vysloužil si tak tričko. Všichni jsme se zasmáli a náležitě si tuto akci užili. Opravdu můžeme jenom doporučit. Chtěli bychom tak poděkovat nejen Patrikovi za bezprostřední přístup, ale také škole, že nám tuto akci umožnila.

Tereza Kotalová, Nela Martiníková a Stela Kučerová, 4A8

nahled nahled nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).