Sportovní kurz Rakousko 2013

Zaměření a charakteristika zájezdu:

Jedná se o intenzivní sportovní kurz s raftováním v nádherném prostředí rakouských Alp, v průzračně čistých řekách Möllu, Iselu. Sjíždění řek je proloženo turistikou v těchto překrásných horách. Celý program je proložen přednáškami o raftingu, turistice a vysokohorské turistice, lezení, vodní záchraně, první pomoci aj.

Platba:

zálohu ve výši 2 500,- Kč zašlete do 14. 6. 2013 na č. ú. 209669223/0300, doplatek platby příspěvku účastníka, tj. 2 500,- Kč (nebo 2 500,- Kč + chata + polopenze), prosím zašlete nejpozději do 15. 8. 2013. Do zprávy pro příjemce napište: Rakousko gympl ................ ( příjmení studenta)

V ceně je zahrnuta doprava autobusem, ubytování v kempu ve vlastních stanech (ubytování v chatkách je za příplatek 400,- Kč), pojištění, půjčovné výstroje a výzbroje pro vodní turistiku a ferratové sety, instruktoři vodní turistiky, instruktor ferratového lezení.

Pojištění pro žáky bude sjednáno u pojišťovny Generali, typ pojištění Cestovní pojištění Exkluziv (zahrnuje léčebné výlohy, asistenční služby, přivolání opatrovníka, úrazové pojištění - trvalé následky úrazu, smrt následkem úrazu, pojištění osobních věcí a zavazadel, odpovědnost za způsobenou škodu na zdraví, majetku, vč. finanční náhrady a připojištění sportovce pro rizikové sporty).

Podrobné informace naleznete v příloze Orientační program.

Orientační program:


Odjezd: 8. 9. 2013 - 12:00 hod. základna vodáckého klubu Campanula (naproti bývalé vojenské správy). Sraz cca 30 min. před uvedenou dobou odjezdu.

  • 8. září - odjezd, přesun do Rakouska, příjezd do kempu Kolbnitz
  • 9. září - základní vodácký výcvik, splutí řeky Möll (WW I-II), prohlídka místního vodopádu, kemp Kolbnitz
  • 10. září - Turistika v okolí nejvyšší hory Rakouska Grossglockner, výstup z Lucknerhütte (1920m.n.m.) na vrchol Shere (3031m.n.m), kemp Kolbnitz
  • 11. září - sjezd řeky Isel (WW II-III), kemp u Iselu
  • 12. září - alpská turistika se zaměřením na via ferraty se zajištěním ferratovými jistícími sety, kemp Kolbnitz.
  • 13. září - závěr kurzu - soutěže, hry...
  • 14. září - příjezd do ČR od 22 hodiny 13. 9. až do brzkých ranních hodin 14. 9.

poznámka: změna programu vyhrazena.

Orientační program
Závazná přihláška
Pojistné podmínky


Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).