nahled

První ročník soutěže ve skládání puzzle

V pátek 10. 5. 2024 naše škola uspořádala první ročník puzzle soutěže, která se stala skvělou příležitostí projevit svou kreativitu, spolupráci a rychlost. Byl to den plný obrovského soustředění, napětí a radosti, když to sedlo. Však vy, kteří rádi puzzle skládáte, víte, o čem mluvím.

Týmy se shromáždily v atriu s očekáváním a odhodláním dosáhnout vítězství. Každý tým měl svůj unikátní název a vylosoval si své puzzle, které obsahovalo 1000 dílků. Motivy obrázků byly různé, stejně tak i strategie soutěžících. Napětí ve vzduchu bylo cítit, neboť týmy soutěžily s plným nasazením. “Puzzláci” skládali a skládali. Horečné úsilí se přerušilo jen na krátký okamžik, když se soutěžící osvěžili malým občerstvením. Potom se opět všichni vrátili do akce. A kdyby nezazvonil zvonec, asi bychom tam ještě byli a hledali dílky.

V kategorii vyššího gymnázia zvítězil tým MASA (7A8), který byl s drobným časovým rozdílem následován týmem s názvem PuclYčky (7B8). Nejlepším týmem v kategorii nižšího gymnázia byl tým Nevím (1A8) a na druhém místě tým Laminované metličky (3B8).

Pro naše studenty nebyl páteční den pouze o hře nebo o vítězství, ale také o budování týmového ducha. Doufejme, že tato tradice bude pokračovat i v budoucích letech a že se studenti budou nadále inspirovat k soutěžení, spolupráci a růstu. Gratulujeme všem týmům k účasti a blahopřejeme vítězům!

I přes naše vysoké ambice bylo puzzle nad naše síly a nedokázali jsme ho složit. - družstvo 4A8

Soutěž ve skládání puzzlí byla velmi originální a zábavná. Naše jediná strategie byla si to užít, a to se opravdu povedlo! Je nám líto, že se nemůžeme zúčastnit i dalších ročníků. - vítězné družstvo 7A8

nahled nahled nahled nahled nahled nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).