nahled

Prezenční sportovní kurz 2017

Jaký byl náš sportovní kurz? Myslím, že ze začátku nikdo z nás nebyl nadšený z představy „sporťáku“ stráveného ve škole, ale díky báječným lidem a aktivnímu přístupu paní profesorky Szlaurové jsme si ho náramně užili a ve škole jsme nakonec strávili jen jeden den.

V pondělí jsme se poprvé oficiálně (skoro) všichni sešli ve škole v malé tělocvičně, kde jsme zahájili náš týden plný sportu badmintonovým turnajem ve dvojicích s akčně upravenými pravidly. Hned šlo poznat, že jsme se dobře sešli. Všechny čtyři dvojice skoro vypotily svou duši, avšak titulem vítěze se mohou pyšnit pouze Magda Drábková (7A8) s Petrem Vrzalem (3A4), i když výkony všech týmů byly velmi vyrovnané.

Druhého dne jsme se vydali vyzkoušet pro mnohé z nás novou činnost, lukostřelbu. Už ve dveřích nás přivítal usměvavý pan Hegedüs starší. Program byl velmi bohatý, nezahrnoval totiž pouze lukostřelbu, ale také jízdu na waveboardu, přednášku z historie a celkové doplnění všeobecného vzdělání.

Třetí den jsme se vydali na bowling, před kterým jsme absolvovali naučnou prohlídku Dubiny a objevovali krásy okolí školy. Vše s doprovodným slovem místní rodačky, Magdy Drábkové.

Ve čtvrtek se naše skupinka sešla již v menším počtu. Bylo nás pět a musím říct, že jsme si na squashi opravdu mákli. Všichni z nás ho totiž hráli poprvé, proto se bavila i paní profesorka za ochranným sklem.

Celý sportovní kurz jsme zakončili příjemným odpolednem na minigolfu, na kterém opět perlil Petr Vrzal. Přišli pouze čtyři přeživší, někteří zranění z předešlých dní, já jsem však čekala na svoji modřinu až na minigolf.

Abych to celé shrnula. Všichni jsme se toho mnoho naučili a hrozně jsme se nasmáli. Prostě když se sejde super parta, stojí to za to.

nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).