Prázdniny s Harrym Potterem

A je tady další soutěž v kouzelnickém hávu, ale tentokrát má prázdninové téma. A že jste léto strávili po mudlovsku a Harry s vámi nebyl? To vůbec nevadí. Určitě vám nechybí fantazie a dokážete si prázdniny ve světě čar a kouzel představit.

Mohli jste třeba vyrazit na nákupy do Příčné ulice, navštívit Prasinky nebo jen tak omrknout, jak to právě vypadá v Kvikálkově, taky si zavěštit na letním kurzu, zasportovat na famfrpálovém soustředění a při geocachingu objevit tajemnou komnatu!

Nebo je libo něco ostřejšího? Potkali jste trolla na záchodě? Ne? A co takhle exkurze do Zapovězeného lesa, krmení draků, pátrání po viteálech či nějaký ten souboj s mozkomory nebo samotným Voldemortem?

Prostě fantazii se meze nekladou, své prázdninové dobrodružství můžete namalovat i převyprávět, můžete zkusit koláž či fotografii. Na vaše práce se budeme těšit do 31. 10. Můžete je donést osobně do kabinetu 110 nebo poslat na email kopeckova@ghrabuvka.cz. A pokud budete úspěšní, vaše kolej si započítá další body.

A nezapomeňte: stačí švihnout a mávnout a kouzlo je tu!

Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).