nahled

Počasí, že by psa nevyhnal, ale gympl na Lysé...

V loňském roce přišla tehdejší kvarta B s nápadem, že by podpořili Mobilní hospic Ondrášek výstupem na Lysou horu a soutěžními úkoly pro turisty. Nápad skvělý a výsledek akce ještě skvělejší. Proto jsme letos neváhali a akci zopakovali. Vloni bylo škaredě, ale letos se doslova čerti honili. Dole silný déšť, nahoře vítr a sněžení. Počasí, že by psa nevyhnal...

Přesto desítky našich studentů, jejich rodičů, přátel, absolventů nelenily, nedaly se odradit počasím a podpořit Mobilní hospic Ondrášek vyrazily. Pravda, kantoři byli letos v oslabení, ale své zastoupení na Lysé přece jen měli. Studenti hráli jednoznačně přesilovku. Nejvíce skórovali studenti 5B8 a 2A4.

Soutěžním úkolům sice počasí příliš nepřálo, přesto se řada turistů zapojila a hospic podpořila již cestou. Nahoře pak všem odměnou byly pamětní list a hromada perníčků napečených opět našimi studenty. Ve 12:30 pak proběhlo focení u hladicího bodu, nebyli by to však studenti, aby řada z nich neměla pozdní příchod, takže na fotce bohužel nejsou. Ale nejde o fotku, ale o prokázání velkého srdce, a to naši studenti předvedli.

Ondrášek jsme tak podpořili ve velkém stylu, za což patří obrovské poděkování všem, kdo se při pohledu z okna neobrátili na druhý bok a vyrazili počasí nepočasí pomáhat. A že vás bylo! Nesmírně si toho vážíme a děkujeme!

nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).