nahled

PitPad opět zvítězil a postupuje do národního kola

S výhrou v JA Citi Inkubátoru v zádech (o níž si můžete také přečíst) jsme stále více připraveni přijímat nové výzvy. Úspěch naší studentské firmy v soutěži JA Citi Inkubátor nám ukázal, že tvrdá práce a týmová spolupráce jsou klíčem k dosažení cílů. Pocity hrdosti na naše gymnázium, jehož podnikavé srdce bilo v každém členu našeho týmu, jsou nezaměnitelné.

Nyní se nám povedlo vyhrát v další, ještě důležitější soutěži Top Logo. V úterý 23. 1. bylo pořadí oznámeno výkonným ředitelem JA Czech Martinem Smržem na Krajském úřadě Moravskoslezského kraje v Ostravě, kde přebírali ceny zástupci firmy. A jelikož jsme až do samotného vyhlášení nevěděli pořadí, bylo nadšení opravdu veliké.

Ale ani v tuto chvíli jsme nemohli zapomenout na klíčové osobnosti, které stály za úspěchem naší reklamy, která tvořila 60 % hodnocení. Díky Elišce Pobutové, Lukáši Doovi a všem ostatním, kteří přispěli k vytvoření ohromujícího videa, jsme mohli efektivně komunikovat podstatu našeho projektu. Velkou zásluhu na vítězství mají také členové našeho týmu, kteří se podíleli na vzniku reklamy, jmenovitě Jakub Černík a Petr Grym.

Největší uznání si ale zaslouží Sandra Klímková, která za pomoci Bui Vu Phuong Linh dělala logo studentské firmy, které tvořilo zbývajících 40 % hodnocení.

Věříme, že tato výhra není jen naším triumfem, ale též inspirací pro další generace studující na naší škole. Děkujeme všem, kteří nás podporovali, a věříme, že jsme opět připraveni čelit novým výzvám a odhodláním. A že už se jich na nás chystá. Jelikož jsme vyhráli krajské kolo, budeme 6. 2. 2024 reprezentovat Moravskoslezský kraj v Praze.

Další výzvou pro nás je námi organizovaný ples. Proto neváhejte a kupujte si lístky na tento nezapomenutelný zážitek. Rezervaci vstupenek můžete provést zde.

S očekáváním budoucnosti, plné zajímavých a inovativních projektů, se loučíme a těšíme se na další úspěchy.

https://www.novinky.cz/clanek/veda-skoly-studenti-ostravskeho-gymnazia-zalozili-firmu-vyrabi-potitka-do-podpazi-40458664
nahled nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).