nahled

PitPad: Dvojité vítězství v JA City Inkubátoru

V podnikavém srdci našeho gymnázia, ve studentské firmě, se rodí inovace a naděje na úspěch. Tento výrok nyní potvrdila i účast naší studentské firmy v soutěži JA City Inkubátor. Naše firma soutěž naprosto ovládla. Vyhrála cenu poroty i veřejnosti.

Klíčovým prvkem našeho úspěchu bylo působivé video, které zachytilo podstatu projektu PitPad. Velice se povedlo, takže tímto bychom rádi poděkovali všem, kdo se na tvorbě videa podíleli, zejména Elišce Pobutové, Lukáši Doovi a všem dalším, kteří přispěli svým časem a schopnostmi.

Nicméně klíčovým hodnotícím prvkem byla online prezentace, kterou náš tým, složený z Jakuba Černíka, Jakuba Šebesty, Michala Vaštyla a Jana Kantora, představil porotě. Jejich schopnost jasně a přesvědčivě prezentovat projekt zaujala porotu a vynesla jim zasloužené uznání. Přestože každý z týmu odehrál klíčovou roli, největší uznání si zaslouží Michal Vaštyl. Přes nepřízeň nemoci dokázal podpořit skupinu svým dílem z domova, což zaslouží velké uznání.

Vítězství v soutěži JA City Inkubátor není pouze úspěchem firmy nebo jejích zástupců, ale také výrazem talentu, spolupráce a odhodlání celého týmu a naší školy. Je to zároveň motivace k dalším výzvám a rozvoji našich aktivit. Děkujeme všem, kteří PitPad podporovali, a těšíme se na budoucnost, která určitě přinese zajímavé výsledky.

nahled nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).