nahled

Pěvecká soutěž - English Nightingale

O tom, že hudba a anglický jazyk nejsou našim studentům cizí, se mohla přesvědčit nejen porota (např. sólistka NDM Erika Šporerová, frontman skupiny Rock&Roll Band Marcela Woodmana aj.), ale i ostatní účastníci krajského kola pěvecké soutěže English Nightingale, která se konala v pondělí 18.5.2009 v hotelu Atom.

Celé pěvecké klání probíhalo ve dvou kategoriích, a to v kategorii sólisté a kat. pěvecké sbory. V první skupině reprezentovaly naši školu Adéla Kocmánková a Eva Konečná, obě 4B8, které předvedly velmi pěkné a sladěné hlasy v duetu písně More Than Words za kytarového doprovodu Roberta Mareše, 4B8. Píseň Never Too Late zazněla v profesionálním podání dalších sólistek, a to Zuzky Batkové a Lucie Zapletalové, obě 3A4. Na kytaru doprovázel Bořek Masnica, 3A4.

Druhou kategorii jsme měli zastoupenou třemi písněmi. Školní sbor se představil písní Knocking On Heavens´Door, za klavírního doprovodu Z. Batkové. Studentky z kvinty B se předvedly zpěvem písně America, klavírní doprovod M. Kapošváry, kytara Michal Tyleček. Vůbec nejmladšími účastníky soutěže byly dívky z primy B, které si užily zpěv písně Love Is All Around, na klavír doprovázela B. Kašparová.

Všem soutěžícím děkujeme za reprezentativní výkony.

 

nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).