nahled

Pečeme, lepíme, píšeme

Dne 9. 4. 2015 se uskutečnila menší akce v primě B. Ta akce nebyla ledajaká, byl to domácí úkol, který se velice podařil, a to nejen některým. Objevily se postupy, jak něco můžete uvařit, namalovat nebo vyrobit. Velmi nás zaujal návod na napsání povídky. Mě to zaujalo velice a myslím si, že ze mě bude možná díky tomu jednou spisovatelka. A to není vše. Všechny děti, které měly recept, dokonce přinesly kousek na ochutnání. A musím říct, že to stálo za to. A proto! Kdo se chce vrátit do primy, a hlavně do té naší? Za tuto akci děkujeme hlavně panu profesoru Vlčkovi, který nám umožnil osladit si den a prožít tak jednu z mnoha krásných chvil ve třídě, na kterou jen tak nezapomeneme.

Vašíčková Barbora, 1B8


Dnes jsem ve škole "hodovali", protože jsme do slohu přinesli naše slohové práce na téma "pracovní postup" a ukázky našich výsledků. Já jsem dělala bažantí řízky, díky kterým mi skoro všichni utrhali ruce. Ale i spolužáci měli vynikající výtvory. Terka nám udělala palačinkový dort, který nám všem moc chutnal. Dobří byli také perníkoví medvídci od Sáry nebo čokoládovo-vanilkový puding od Báry.

Aneta Nedavašková, 1B8


Na čtvrteční hodinu slohu jsme měli napsat libovolný popis pracovního postupu. Já jsem se rozhodl popsat činnost, které se věnuju několik posledních prázdnin - lepení domečku ze špejlí. Nelepím jenom domečky, ale podle vlastních návrhů jsem už vytvořil také mlýn, sýpku, studnu, stáje, milíř a kostel.

Jan Koníček, 1B8


nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).