nahled

Ostravský maraton a naše vítězství ve štafetách

Píše se den D, sobota 24. 9. 2011. Již od desíti hodin dopoledne krouží přes 300 bláznů v centru Ostravy na Masarykově náměstí. Běží se totiž 50. ročník Ostravského maratonu.

Největší hvězdy atletiky jsme dnes sice neviděli, ale nejpodceňovanější tým planety vyhrál...(šťastná sedma - Poličan). A to i přes počáteční komplikace – z 19minutové ztráty na začátku se nám podařilo udělat 28minutový náskok a suverénně rozdrtit ostatní štafety, které byly v cíli rády, že stojí nohama na zemi. Euforie z vítězství zapříčinila následné fotografie.

Spálené kalorie během závodu byly posléze zaslouženě nabrány v nedalekém KFC. Zvláštní poděkování patří panu prof. Robertu Hegedüsovi, který se staral o motivaci, technické rady týkající se samotného běhu a psychickou připravenost všech závodníků.

Složení štafety: Mgr. Martin Kotek, Václav Chochola, Vojta Volný, Filip Roderik Palej, Hung Doan Manh, Vojta Miksa a Jirka Hofírek.