nahled

Okresní kolo soutěže CORNY

Ve středu 21. 9. 2016 jsme se všichni natěšeni na atletiku sešli u Sportovního gymnázia Ostrava, kde se konalo okresní kolo soutěže CORNY. Naše družstva, jak holek, tak kluků, závodila v těchto běžeckých disciplínách: holky - 60m, 200m a 800m a kluci 100m, 400m a 1500m. Společné disciplíny pro obě kategorie byly skok do výšky, do dálky, vrh koulí a štafeta na 100x200x300x400m. Družstva naší školy si vedla výborně. Kluci skončili na 9. místě, a my holky okresní kolo dokonce vyhrály. To znamenalo postup do krajského kola, které se konalo 27. 9. 2016 v Opavě. Tam už byla obrovská konkurence všech atletů a uspět bylo mnohem těžší. Perfektní výkony předvedly atletky Lucka Hrdličková, Lada Činčilová a Katka Tlolková, ale i ostatní holky bojovaly, co se dalo, a tak jsme se v obrovské konkurenci 8 škol umístily na nepopulárním "bramborovém" čtvrtém místě.

Složení týmu: Lada Činčilová, Lucie Hrdličková, Kateřina Tlolková, Jana Vývodová, Martina Lichnovská, Štěpánka Dohnalová, Anna Šarapatková, Veronika Masná, Klára Lindovská, Vendula Prokopová, Terezie Martinková, Hana Fukalová.