nahled

Okresní finále ve volejbale chlapců

Ve středu 4. 12. 2019 se ve Sportovní hale SPŠEI na Sokolské ulici konalo Okresní finále chlapců ve volejbale, kam jsme se nominovali díky 2. místu v Turnaji 17. listopadu. Úroveň všech zúčastněných týmů byla velmi vyrovnaná a tak jsme byli rádi, že jsme postoupili ze skupiny do semifinále, kde jsme narazili na loňského vítěze turnaje, tým Střední průmyslové školy elektrotechniky a informatiky.

Během prvního setu naši chlapci sice prohrávali, avšak zjistili, že se soupeřem dokáží držet krok a ve druhém setu se vzepjali k vynikajícímu výkonu, kdy jim vítězství jen velmi těsně uniklo. V zápase o 3. a 4. místo jsme se utkali s týmem SPŠ Stavební se kterým jsme prohráli v základním kole. Naši chlapci však byli stále ještě plni sebedůvěry z předchozího zápasu a první set vyhráli. Ve druhém setu se však situace začala komplikovat. Jeden z klíčových hráčů začal mít problémy s křečí v lýtkovém svalu, museli jsme zamíchat se sestavou na hřišti, a to se samozřejmě projevilo na výkonu, protože druhý set jsme prohráli. Ve třetím, zkráceném setu již naše chlapce psychická i fyzická únava přepadla natolik, že nedokázali soupeři vzdorovat.

Ve velmi dobře obsazeném turnaji jsme nakonec obsadili celkové 4. místo. Všem studentům děkujeme za reprezentaci naší školy.

Školu reprezentovali: Kokeš Vojtěch, 6B8, Smelík Aleš, 6A8, Wilam Martin, 8A8, Mazůch Filip, 8A8, Soukup Tomáš, 8A8, Štefek Martin, 8B8, Hájek Jan, 5A8, Kuldan Tomáš, 7B8, Jan Wojnar, 8B8