Obvodní kolo ve florbalu

Dne 5. 12. 2013 se naši chlapci účastnili již druhého, postupového obvodního kola ve florbale. Spolu s nimi se do haly ZŠ Dvorského probojovalo dalších pět nejlepších týmů z našeho obvodu. Kluci však všem ukázali svou sílu a nezalekli se žádného soupeře. S přehledem si vybojovali 1. místo, které jim zajistilo postup do lednového krajského kola.

Složení týmu: Mazurek (gólman), Litschmann, Adámek, Levý a Sabol (všichni 2B8), Travinský, Neděla, Kubečková (všichni 1B8), Stoček (2A8), Píža (1A8).

Všem moc děkuji za srdíčko, které na hřišti nechali a zvlášť děkujeme Míši Kubečkové, která nám byla na hřišti velkou oporou.Dne 28. 11. 2013 se naši chlapci zúčastnili obvodního kola ve florbale ve III. kategorii (prima, sekunda). Florbal je sport mladý a mezi veřejností pořád oblíbenější, což se také projevilo na velkém zájmu škol z celého obvodu, kterých se přihlásilo 13. Z tohoto důvodu se také musely upravit propozice turnaje, kdy se organizátoři rozhodli uskutečnit kola dvě (první vyřazovací a druhé postupové).

Naši hoši bez větších potíží vybojovali postup do druhého kola v poměru dvou vyhraných (4:0, 2:0) a jednoho prohraného (0:2) zápasu. Chtěla bych vyzvednout organizační schopnosti kluků, kteří si poskládali silný tým a s heslem fair play zdolávali soupeře i přes to, že rozhodčí v některých situacích vůbec nevěděli, co pískat. Zbývá už jen popřát klukům hodně sil do kola druhého.

Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).