nahled

Obrovský úspěch studentské firmy PEAK

Přišli jsme, představili jsme, zvítězili jsme! Takto bychom mohli popsat naši cestu národním finále letošního ročníku soutěže JA Studentská firma roku 2020/2021, uskutečněném 5. května. Přestože se mohlo uskutečnit pouze v on-line prostředí, našemu týmu se podařilo skvěle vypořádat s nástrahami panelové diskuse, ve které jsme představovali veškeré podnikatelské aktivity. Porota ocenila naši schopnost komunikovat v angličtině, kvalitu zaslaných soutěžních materiálů (výroční zprávy a videa), a především samotný produkt. Tím je aplikace SpeakUP, s jejíž pomocí se můžete efektivně učit anglicky při sledování oblíbených filmů. Za jejím vytvořením stojí několik měsíců tvrdé dřiny, proto nás výhra nesmírně potěšila.

Naše práce tímto ale nekončí, protože jako výherci národního kola budeme reprezentovat Českou republiku v evropském finále „32nd JA Europe Company of the Year Competition 2021“, pořádaném JA Litva virtuální formou. Věříme, že se nám podaří uspět i tam, na obrovskou konkurenci se usilovně připravujeme a pracujeme třeba i na zdokonalení a redesignu naší aplikace.

Pokud si chcete zábavným a snadným způsobem zlepšit svou angličtinu, navštivte naši stránku www.speakwithpeak.cz a sledujte nás na instagramu @peak_ghrab.

Soutěžní video: https://www.youtube.com/watch?v=t8hdJJv7GJw&t=7s

Píšou o nás:
https://moravskoslezsky.denik.cz/ctenar-reporter/vrcholovi-manazeri-vybrali-nejlepsi-studentskou-firmu-roku-2021-vyhrala-ostrava.html

nahled nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).