nahled

Nebuď papuč, obuj papuč a pomáhej s námi

Naše škola již dlouhodobě spolupracuje v různých formách s Mobilním hospicem Ondrášek. Sestřičky z Ondrášku pro nás organizují besedy, seznamují nás se smutnou realitou umírání a vyrovnávání se s ní. My se naopak snažíme různými sbírkami Ondrášek v péči o umírající podpořit. Jinak tomu nebude ani letos.

Dny 6.-8. 10. vyhlašujeme jako tzv. papučové. Vymysli nějakou netradiční fotku v papučích, přijď v papučích do školy, vyraz v papučích třeba na hory, do shoppinu, spojte se jako třída a vytvořte papuč-foto, prostě nápadům se meze nekladou. Fotku z akce pak vlož na svůj instagram a označ školu (@ghrabuvka.cz) nebo fotku vlož pod papučový příspěvek na fb. Nejvtipnější, nejzajímavější "papučák" bude oceněn.

Co je však hlavním smyslem akce? Přispěj jakoukoli částkou Ondrášku. Kasička bude od 6. do 8. 10. umístěna v atriu školy u vrátnice. Odpusť si jednu limošku, kino, hamburgera, udělej dobrý skutek, přispěj a pomoz tak důstojně dožít těm, kteří už si toho hamburgera, kino, limošku nedají nikdy... Ale budou moci dožít v rodině, mezi svými blízkými. Ondrášek se o ně, i díky tvé štědrosti a empatii, postará. Takže nebuď papuč, obuj papuč a pomáhej!

nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).