nahled

Naši florbalisti postupují!

Ve čtvrtek 30. 11. 2017 se naše škola zúčastnila florbalového turnaje KB FLORBAL CHALLENGE! Krom herní vášně a radosti z florbalu nás však spojovala ještě jedna skutečnost – účast na Superfinále florbalu, což je unikátní zážitek pro všechny zúčastněné.

KB FLORBAL CHALLENGE začíná na okresní úrovni. Z ní postupují ti nejúspěšnější do krajského finále. Odtud pak do národního finále. A to buď do skupiny Východ, anebo Západ. Ti nejlepší z nejlepších se pak utkají o republikový primát přímo při Superfinále v Ostravě.

Po shodných výhrách 2:1 nad Sporťákem a Dopravkou jsme poslední zápas okresního kola dohrávali s jistotou prvního místa. Vysokou výhrou 7:2 jsme si vychutnali Gymnázium Olgy Havlové.

Náš tým hrál ve složení: Vojtěch Travinský, Jakub Neděla, Jakub Litschmann, Vít Mazurek, Matěj Matoška, Radek Redy Zeman, Štěpán Zerzoň, Dalibor Vrtaník, Jan Kratochvíl a Tomáš Nečesaný.

Celý náš úspěšný turnaj trénovala světoznámá florbalová paní profesorka Magdaléna Dymáčková. Jako výjimeční a nepostradatelní asistenti se projevili Martin Děček a Václav Jurdzin, kteří se nemohli zúčastnit na hřišti z důvodu svého věku. Nesmíme zapomenout na skvělého, ale bohužel starého maséra Marka Gaščíka alias Gašči.

Těšíme se na krajské finále a jsme odhodláni vítězit.

nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).