nahled

Naše mladé kuchařky v semifinále Coolinaření s Albertem – potřebujeme Vaše hlasy

Asi jste si všimli, že studenti naší školy umí výborně recitovat, jsou skvělí chemici, biologové, ekologové, šachisté, tanečníci, obchodníci, zahrádkáři, nezaleknou se žádného matematického výpočtu či sportovní disciplíny, a aby ta různorodost výčtu aktivit, které jim jdou, byla ještě větší, přidáváme další úspěch našich studentek ze sekundy A a sekundy B v soutěži ve vaření. Holky se rozhodly přihlásit v rámci výchovy ke zdraví do soutěže Coolinaření s Albertem, kde v regionálním kole uspěly a postoupily do semifinále. Úkolem bylo vymyslet svačinu, a nejlépe zdravou svačinu, pro 4 osoby, která by se pohybovala kolem 100,- Kč. Naše mladé kuchařky se toho zhostily velkolepě a připravily chutné pokrmy v cenách Ládi Hrušky, za které by se nemusel stydět ani pan Pohlreich.

Ale co teď? Holky jsou v semifinále a o tom, zda se dostanou do finále, rozhodnete vy ve veřejném hlasování. Veřejné online hlasování proběhne od 9. do 13. května na www.zdrava5.cz. Hlasovat je možné pouze 1 x denně z jedné IP adresy pro 1 tým z 1 věkové kategorie a kraje. Holky Vám budou vděčné za každý hlas, který jim od pondělí do pátku dáte.

A jak je najdete? Zastupujeme Moravskoslezský kraj v kategorii 2. st. ZŠ (určeno i odpovídajícím ročníkům víceletých gymnázií) pod názvy týmů: WeandMe, který tvoří holky ze sekundy A - Veronika Okonová, Anička Bartková a Megi Zaydlarová, a za sekundu B tým Moleculy ve složení Barča Vašíčková, Hanka Vašíčková a Gabka Kolková.

nahled nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).