Rozvrh hodin

Milí studenti,

rozvrh pro školní rok 2021/22 je připraven, my jsme se však rozhodli, že vám jeho zveřejnění zpestříme! Spolu se studenty nejvyšších ročníků jsme pro každou třídu ukryli v Ostravě a okolí pět schránek, chcete-li keší, které obsahují unikátní kód. Teprve po zadání tohoto kódu do Informačního systému se vaší třídě objeví rozvrh pro konkrétní den v  týdnu - pět schránek, pět dnů v týdnu.

Rozvrh tedy nenajdete přímo zde na stránkách školy, dostupný bude pouze prostřednictvím Informačního systému. Tam také najdete GPS souřadnice míst, kde jsou schránky ukryty, občas i s nápovědou, která vám je pomůže najít. Po nalezení schránky nenechávejte na místě, vezměte je s sebou, ať po nás nezůstane v přírodě nepořádek. Pošlete nám taky vaši fotografii s nalezenou schránkou na rozvrh@ghrabuvka.cz! Pokud na daném místě schránku nebudete moci nalézt, napište, zkusíme vám poradit.

Páteční rozvrh obsahuje souřadnice v budově školy. Ta je pro vás i o prázdninách otevřená (více o školním Minecraftu na https://www.ghrabuvka.cz/den-otevrenych-dveri-2021).

V rozvrhu vám budou chybět předměty, u kterých zatím neproběhlo rozdělení do skupin (jazyky, semináře apod.) Úplný rozvrh najdete na webových stránkách školy po objevení všech pěti keší, případně na začátku září.Nalezené keše:
nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).