Nabídka sportovních kurzů

SK Lužnice

Základy vodácké turistiky a cykloturistiky v nádherném prostředí Jižních Čech. Ubytování a stravování v rekreačním středisku CK ALPA u jezu Krkavec ve Veselí nad Lužnicí. Podmínkou je vlastní kolo (lépe horské) a povinná cyklistická přilba.

Studenti jsou rozděleni do dvou skupin a střídají se jeden den na lodi (kánoe pro 2) a jeden den na kole. V rámci cyklovyjížděk (cca 50 km/den) navštívíme město Třeboň a zámek Červená Lhota. Cena zahrnuje dopravu, ubytování, stravování, zapůjčení vodáckého materiálu.

Cena : 3 000,- Kč

SK Vysoké Tatry

Náplní kursu je vysokohorská turistika po značených chodnících ve Vysokých Tatrách. Ubytování a stravování (polopenze) je zajištěno v rekreačním středisku v Tatranské Lomnici. Při celodenních túrách překonáme Bystré a Priečné sedlo, vystoupíme na Jahňací štít. Rovněž navštívíme Belanskou jeskyni a muzeum Tater. Podmínkou je vybavení pro vysokohorskou turistiku (pohorky, oblečení do deště, batoh). Cena zahrnuje dopravu (vlak), ubytování, stravování a vstupné do jeskyně a muzea.

Cena : 3 000,- Kč

SK Rakousko

Základy raftingu a vysokohorské turistiky v Rakousku a Slovinsku. Doprava autobusem, spaní ve vlastních stanech, stravování z vlastních zásob. Během kursu se podíváme do některé oblasti Rakouských Alp, na raftech splujeme krásné úseky na Slovinských řekách. Tento kurs je pořádán ve spolupráci s vodáckým klubem Campanula. Cena zahrnuje dopravu, zapůjčení vodáckého vybavení.

Cena : 4 500,- Kč

Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).