Mobilní aplikace Strava.cz

Zdravím Hajdy vespolek!

Někteří z Vás možná znali a používali mobilní aplikaci Obědníček, kterou jsem napsal téměř přesně před rokem takříkajíc "z hecu". Už po chvíli se ukázalo, že tato aplikace měla potenciál a že byla té hrstce lidí, kteří ji používali, užitečná, což mě velmi potěšilo. Tímto bych chtěl poděkovat všem, kteří mi k ní poskytli zpětnou vazbu a navrhovali nové funkce.

V průběhu minulého školního roku, který pro mě byl maturitní, jsem se aplikaci už tolik nevěnoval, nicméně usmálo se na mě štěstí, když mě v dubnu přes p. prof. Matušku kontaktovala firma, která spravuje celý portál strava.cz a nabídla mi spolupráci k vytvoření nové, lepší a také oficiální aplikace. Přes prázdniny jsem se vrhl do práce, od podlahy přepsal Obědníček a tím vznikla nová aplikace Strava.cz.

Ta nabízí shodnou funkčnost jako portál strava.cz, takže na ten už nemusíte chodit vůbec. V aplikaci můžete zobrazovat objednávky jídel, objednávat a odhlašovat jídla, prohlížet si platby, zobrazit výdej obědů anebo si třeba nastavit upozornění na jídlo, které vám v jídelně zrovna připravují :-)

Obědníček už tímto tedy končí a nebude nadále vyvíjen. Za rok svého působení se stihl dostat k 250 uživatelům a nyní je nahrazen novou aplikací - budiž mu země lehká.

Přeji Vám všem úspěšný školní rok a doufám, že Vám nová aplikace poslouží k ušetření kousku času, který jistě všechen potřebujete k pilnému studování :-) Aplikaci si můžete stáhnout zde.

Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).