nahled

Maturitní vysvědčení už jsou rozdána

Okamžiky radosti, dojetí, ale i loučení, které se neobešlo bez slziček, ovládly středeční odpoledne dne 29. 5. 2024. Absolventi z tříd 4A4, 8A8 a 8B8 se rozloučili nejen s třídními učiteli, Mgr. Danou Macejkovou, Mgr. et Mgr. Evou Mittnerovou, Ph.D. a Mgr. Jiřím Foltou, ale také s vedením školy, svými profesory a spolužáky.

Výjimečné odpoledne doplnilo vystoupení školního pěveckého sboru Luminis pod vedením Mgr. Ludmily Červenkové a s průvodním slovem Báry Trnkové. Za instrumentálního doprovodu T. Rokyty (housle), O. Koloničného (příčná flétna), D. Weisse (cajon), E. Koloničné (klavír), V. Pekaly (kytara) a M. Pidry (basová kytara) zazněly písně Swing Low, Můj Bože, jsem tak sám, Maurská a Nechte zvony znít. Představily se také sólistky Luminisu Bára Trnková a Ema Figallová s písní Slipping Through My Fingers.

Ovšem nejmuzikálnější třída, nyní již bohužel bývalá 8B8, která byla po dlouhou dobu součástí všech kulturních akcí školy, se rozhodla ve své tradici pokračovat a na předávání svých maturitních vysvědčení si sama vystoupit. Role moderátorů se ujaly Alex Traplová a Nikol Karbulová, krásným zpěvem písně Hallellujah za klavírního doprovodu Jakuba Danyse dojaly sólistky Isa Hermová a Ema Černošková. Všichni absolventi se společně rozloučili písněmi Klidná jako voda a Si pre mňa best.

Po závěrečném slovu paní ředitelky, Mgr. Šárky Staníčkové, byla absolventům rozdána maturitní vysvědčení.

Děkujeme našim novým zvukařům (D. Lyčka, J. Svoboda, L. Zych) za technickou pomoc, A. Menzelovi za pořízení fotografií.

Našim milým absolventům nezbývá než popřát hodně štěstí, sil a úspěchů v jejich studijním, pracovním i osobním životě!

nahled nahled nahled nahled nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).