nahled

Manažerský trénink prezidentů

Dne 8. 10. 2014 se prezident Tomáš Šindel, viceprezidentka studentské firmy Lucie Ježová spolu s konzultantkou Vendulou Rechovou a paní profesorkou Taťanou Szlaurovou zúčastnili Manažerského tréninku JA firem v Baťově vile ve Zlíně.

Program trval od 10:00 do 15:00 a byl rozdělen do dvou částí. Během dopoledne proběhly dvě prezentace. První nesla název Leadership workshop a vedla ji Jitka Bulantová, programová ředitelka JA Czech. Účelem prezentace bylo naučit se sestavit fungující tým, rozdělit práci ve firmě a také jak správně namotivovat své spolupracovníky. Součástí bylo také představení všech prezidentů letošních JA firem. V druhé prezentaci s názvem Skills for the Future nám byl představen stejnojmenný projekt. Po skončení první části následovala přestávka s občerstvením.

Ve druhé části vystoupili Ondřej Beránek a Rostislav Stoklásek, členové JA Alumni, se svou prezentací Prezidenti prezidentům. V prezentaci nám předali své zkušenosti z oblasti marketingu, propagace produktu, vedení firmy a výroby. Během odpoledních hodin proběhlo také setkání vyučujících JA firem. Zde vedli kantoři diskuzi a předávali si své zkušenosti. Program oficiálně skončil v 15:00.

nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).