Lyžařský kurz - Alpy 2019

Ve dnech 11. - 16. března se uskutečnil námi velice očekávaný lyžařský kurz v Alpách. Po deseti hodinách únavné, ale chvílemi také velmi zábavné cesty jsme dorazili na náš krásný hotel, který předčil všechna naše očekávání.

První den jsme lyžovali ve středisku Mölltaler, které jsme nakonec vyhodnotili jako nejslabší. Za studeného větru jsme se rozdělili do skupin a mohli jsme začít jezdit. Okolo poledne se rozjasnilo a nám se poprvé naskytl nádherný pohled na zasněžené Alpy. Druhý den jsme se rozhodli věnovat středisku Sillian, měli jsme krásné počasí a sjezdovky byly pěkně upravené a široké. Následující den jsme strávili v lyžařském středisku St. Jakob, které bylo za nás nejkrásnější, počasí nám přálo a my si užili upravené a optimálně prudké sjezdovky. Večer jsme se sbalili a připravili na dlouhou cestu domů. Poslední den jsme navštívili středisko Zettersfeld, které bychom hodnotili průměrně, ale protože celou noc hustě sněžilo a rolbaři ráno upravili pouze půlky sjezdovek, mohli jsme se pořádně vyřádit na druhé polovině, kde nechali hluboký sníh.

Lyžák jsme si velice užili a rádi bychom se ještě na chvíli vrátili, zábavy bylo dost na sjezdovkách i mimo ně a za všechny můžeme říct, že kurz se velice povedl.

Ještě na závěr bychom chtěli poděkovat paní Zineckerové, paní Milatové a vedoucí kurzu paní Dymáčkové za skvělou organizaci a za příjemnou atmosféru, která nás celý kurz provázela.


Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).