nahled

Lyžařský kurz Alpy 2017

Ve dnech 13. - 17. 3. 2017 se uskutečnil lyžařský kurz v rakouských Alpách, kterého se zúčastnili studenti kvint a prvního ročníku, ke kterým se přidalo i několik žáků vyšších ročníků. Po dlouhé 10hodinové cestě, kterou většina z nás strávila spánkem, jsme dorazili do malého rodinného penzionu nedaleko města Spittal.

Náš pobyt jsme odstartovali výbornou večeří, po které jsme měli čas si vybalit a vzájemně se více poznat s lidmi z ostatních tříd. Poté jsme zalehli do postelí plni prvních dojmů těšíce se na další den, který jsme již měli strávit na svahu.

Lyžování jsme započali ve středisku Katchberg, kde jsme se hned úvodem rozdělili do tří skupin. Chvíli nám trvalo, než jsme se rozjezdili, takže první hodiny se neobešly bez pádů, naštěstí nikterak velkých. Poté se nám dařilo již lépe, což se přeneslo i do dalších dní, jež jsme strávili ve střediscích Bad Kleinkirchheim a Goldeck. Naštěstí nám přálo i počasí, které bylo po celou dobu našeho pobytu krásné.

Čtvrteční den jsme si zpestřili návštěvou aquaparku, kterou jsme si užili, a psychicky se připravili na páteční návrat do deštivé Ostravy.

Tento týden jsme si všichni moc užili a budeme na něj jistě vzpomínat s úsměvem ještě hodně dlouho. Děkujeme moc škole, že nám možnost kurzu poskytla.


nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).