nahled

Lyžařský kurz 2A8 v Karlově, Malé Morávce

Už když jsme poprvé na parkovišti před autobusem viděli kolektiv paní profesorky Milatové, Kroupové, a především organizátorky akce, paní profesorky Dymáčkové, tak jsme se začali těšit, co nás ten týden čeká. Proto nám také cesta autobusem utekla rychle. Po ubytování nás čekalo lyžování. Podle našich lyžařských schopností jsme byli rozděleni do tří skupin, a ty následně zdolávaly kopec s těmito instruktorkami – paní profesorka Dymáčková s 1. skupinou, paní profesorka Milatová s 2. skupinou a paní profesorka Kroupová se 3. skupinou. Po lyžování a odpoledním volnu jsme měli večerní program - dívali jsme se na lyžování s Petrem a účastnili jsme se programu vymyšleného skupinkou 1.

Druhý den, v úterní ráno, po snídani jsme opět lyžovali ve stejných skupinách a učili jsme se nové dovednosti. Na odpoledne se paní Milatová rozhodla naší skupince dát rozlišováky, které byly žluté jako zvýrazňovače. I skupina paní Dymáčkové dostala rozlišováky, ale oranžové a zelené. Po obědě a odpoledním klidu opět hurá na lyže! Večerní program měla tento den na starost skupinka 2. a opět následovalo lyžování s Petrem.

Středeční ráno se od úterního ničím nelišilo, ale odpoledne jsme měli aktivní odpočinek a šli se projít po okolí. Příroda s námi nesouhlasila, a my jsme se proto museli kvůli rozbahněnému terénu vrátit. I přesto nám paní profesorka Dymáčková vymyslela alternativní program. Šli jsme do restaurace, kde jsme si dali různé dobroty od pizzy po palačinky. Poté měla program 3. skupinka.

Ve čtvrtek jsme celý den lyžovali, ale večer byla diskotéka, na kterou jsme se už od začátku lyžáku těšili. Před diskotékou jsme si však museli zabalit věci. Po pátečním lyžování nastal docela chaos s přípravou na odjezd. Všechno jsme zvládli a domů jsme dojeli v pořádku. Škoda, že nám to tam tak rychle uteklo.

nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).