Lyžařské kurzy ve šk. roce 2021/2022 pro kvinty a 1. ročník

Elektronické přihlašování na lyžařský kurz

  • přihlášení najdeš na Informačním systému (v době přihlašování - není třeba zkoušet dříve - znovu načti stránku, vpravo se objeví odkaz pro přihlášení)
  • přihlašování začíná v pátek 1. 10. 2021 v 16:15 a končí v neděli 3. 10. 2021 ve 20:00
  • kliknutím na přihlásit se tvé jméno přesune do zvoleného sloupce
  • ti, kteří se nechtějí zúčastnit lyžařského kurzu, se přihlásí do sloupce nezúčastním se
  • ti, kteří se nemohou přihlásit na kurz z důvodu naplnění kapacity, se přihlásí do sloupce chci jet, kapacita je již naplněna, s nimi budeme počítat jako s náhradníky
  • v průběhu přihlašování je možné své rozhodnutí měnit, přihlásíš-li se na jiný kurz (nebo do jiného sloupce), automaticky se přesuneš na poslední místo
  • oba kurzy mají minimální a maximální počty, při počtu menším než minimum (20 osob) se kurz neotevře, překročit maximální počet (40 osob v ČR a 45 osob v Alpách) nelze

Sociálně znevýhodnění žáci mají možnost požádat o finanční příspěvek nadaci školy Pro Gymnasium, informace k žádosti vám podají třídní učitelé.

Lyžařský kurz Pension Školka Velké Karlovice (ČR)

Ubytování a stravování v Pensionu Školka ve Velkých Karlovicích, plná penze.  Sjezdové lyžování, snowboard a základy běhu na lyžích. Výcvik bude probíhat na sjezdovkách Razula a Horal, běh na lyžích v upravených běžeckých stopách.  Běžky je možno zapůjčit ze školy, pro sjezdový výcvik a snowboard povinná přilba, pro snowboard doporučujeme chrániče kolen (nákoleníky).

Termín: 7. – 11. března 2022
Cena: 2 800 Kč + vleky (1 200 Kč)

Lyžařský kurz - Vysoké Taury (Rakousko)

Atraktivní oblast Mölltal, se rozkládá na jižních svazích největšího rakouského pohoří Vysoké Taury (u italských hranic) v blízkosti nejvyšší hory Rakouska - Grossglockner (3 798 m n. m.). Lyžuje se i ve střediscích v Osttirol (Sillian, St. Jakob, Matrei, Kals, Zettersfeld, Hochstein).

Termín: 7. - 12. března 2022 (odjezd 7. 3. ráno, návrat v brzkých ranních hodinách)
Cena: 7 900,- Kč studenti nar. 2002 a mladší

Ubytování: Rodinný hotel Margarethenbad se nachází ve vesnici Lainach.

Cena zahrnuje: dopravu autobusem po celou dobu akce, ubytování s polopenzí, skipas na 4 dny, pojištění CK proti úpadku. Kurz není vhodný pro začínající lyžaře a snowboardisty. Není zahrnuto cestovní pojištění.

V případě, že se LVK z důvodu covid-19 neuskuteční (zavřené hranice, karanténa) nebo žák nastoupí karanténu, bude plná cena vrácena zpět bez storno poplatků.

Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).