Lyžařské kurzy ve šk. roce 2023/2024 pro kvinty a 1. ročník

Elektronické přihlašování na lyžařský kurz

  • přihlášení najdeš na Informačním systému (přihlásit se lze pouze v době přihlašování - není třeba zkoušet dříve, nezapomeň aktualizovat stránku, vpravo se objeví odkaz pro přihlášení)
  • přihlašování začíná v pátek 6. 10. 2023 v 16:00 a končí v neděli 8. 10. 2023 ve 20:00
  • kliknutím na přihlásit se tvé jméno přesune do zvoleného sloupce
  • ti, kteří se nechtějí zúčastnit lyžařského kurzu, se přihlásí do sloupce nezúčastním se
  • ti, kteří se nemohou přihlásit na kurz z důvodu naplnění kapacity, se přihlásí do sloupce chci jet, kapacita je již naplněna, s nimi budeme počítat jako s náhradníky
  • v průběhu přihlašování je možné své rozhodnutí měnit, přihlásíš-li se na jiný kurz (nebo do jiného sloupce), automaticky se přesuneš na poslední místo
  • oba kurzy mají minimální a maximální počty, při počtu menším než minimum (20 osob) se kurz neotevře, překročit maximální počet (36 osob v ČR a 55 osob v Alpách) nelze

Sociálně znevýhodnění žáci mají možnost požádat o finanční příspěvek nadaci školy Pro Gymnasium, informace k žádosti vám podají třídní učitelé.

Lyžařský kurz Bílá (ČR)

Lyžařský kurz na Bílé v Beskydech - sjezdové lyžování, snowboard (pokud bude dost zájemců), běžky. Ubytování: Hotel Bauer – samostatná budova Hořec za hotelem, studia 2x3 postele, sprcha, WC. Kapacita 36 míst.

Termín: 18. března – 22. března 2024
Cena: 5 300 Kč (ubytování, strava, doprava, permanentky), záloha: 2000 Kč (listopad)

Lyžařský kurz - Vysoké Taury (Rakousko)

Atraktivní oblast Mölltal se rozkládá na jižních svazích největšího rakouského pohoří Vysoké Taury (u italských hranic) v blízkosti nejvyšší hory Rakouska - Grossglockner (3 798 m n. m.). Lyžuje se i ve střediscích v Osttirol (Sillian, St. Jakob, Matrei, Kals, Zettersfeld, Hochstein).

Termín: 26. února - 2. března 2023 (odjezd 26. 2. ráno, návrat 3. 3. v brzkých ranních hodinách)
Cena: 9 100,- Kč studenti nar. 2004 a mladší

Ubytování: Rodinný hotel Margarethenbad se nachází ve vesnici Lainach.

Cena zahrnuje: dopravu autobusem po celou dobu akce, ubytování s polopenzí, skipas na 4 dny, pojištění CK proti úpadku. Kurz není vhodný pro začínající lyžaře a snowboardisty. Není zahrnuto cestovní pojištění.

Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).