nahled

Lyžák 2023

8. ledna v 10 hodin jsme celá třída 2B8 vyjeli autobusem na lyžařský kurz do Karlova pod Pradědem. Cesta trvala necelé 2 hodiny, ale pouštěli jsme si písničky, kterými jsme se zabavili. Když jsme dojeli na místo, vůbec nebylo jisté, zda se dostaneme na svah.

První dva dny se stalo to, čeho jsme se obávali, nemohli jsme jít lyžovat. Proto jsme hodně času věnovali turistice. Navštívili jsme Karlovu Studánku a udělali okruh kolem okolí. Také jsme se bavili zábavnými hrami. Poté se na nás usmálo štěstí a mohli jsme konečně lyžovat. Profesoři nás rozdělili do 3 skupin podle zkušeností na lyžích. Lyžovat se dalo na dvou sjezdovkách Myšák a Expres. Lyžování bylo super, ale všechno to rychle uteklo a najednou byl pátek, což byl den odjezdu. Na konci pobytu jsme ještě zašli do restaurace U Ježka, která se nacházela naproti našemu ubytování. Pak už jsme jen nasedli do autobusu, který měl namířeno do Ostravy.

Všichni jsme si to moc užili a tímto článkem bychom chtěli učitelům Adamovi Forgačovi, Magdě Dymáčkové a Gabriele Milátové velice poděkovat za krásný pobyt na horách.

nahled nahled nahled nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).