nahled

Lednový den otevřených dveří 2012

Ve středu 11. ledna proběhl na naší škole první z letošních dvou dnů otevřených dveří. Od 14 do 18 hodin se prostory školy otevřely nejen všem zájemcům o studium u nás, ale také našim absolventům i nejširší veřenosti. Ti z vás, kteří se k nám přišli podívat, mohli prožít podnětné odpoledne ve společnosti našich žáků i učitelů. Připraveno bylo mnoho zajímavého ze všech oblastí života školy.

Výuka přírodovědných předmětů byla prezentována řadou zajímavých experimentů v chemii a fyzice, v biologii se mohli návštěvníci "pomazlit" s živými exponáty i podívat se na život pod drobnohledem. Pod pokličku výuky cizích jazyků bylo možno nahlédnout v jazykových učebnách, prezentována byla také nově rozšiřovaná knihovna českého jazyka a literatury. Jak se u nás vyučuje "výchovám" bylo možné spatřit ve výtvarně a hudebně, v tělocvičně probíhal "veřejný" volejbalový trénink. Zájmová činnost našich žáků se předvedla expozicí studentské firmy Unip Company i závodem výtvorů robotického kroužku.
O pohodovou atmosféru se návštěvníkům starali také průvodci z řad našich žáků.

Pokud při čtení těchto řádků litujete, že jste se akce nemohli zúčastnit, pak nezoufejte a využijte druhé možnosti. Naskytne se vám 11. února v době od 9 do 12 hodin

Budeme se těšit na vaši návštěvu.

nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).