Lampionový průvod 2008

Jelikož byly podzimní prázdniny docela dlouhé, tak jsme se rozhodli, že se ještě všichni rádi setkáme po vyučování. Už podruhé jsme uspořádali lampionový průvod.

Ve čtvrtek 30. 10. jsme se sešli za setmění, zapálili jsme lampiony nejrůznějších barev a vydali se směrem do Bělského lesa. V některých maskách jsme stěží poznali, kdo je za nimi ukrytý. Počasí nám přálo. Bylo krásně teplo, takže jsme ani neměli prokřehlé prsty. Počasí nám ale nepřálo tak docela, neboť fičel silný vítr, který si nebezpečně pohrával s našimi zapálenými lampiony. Shořelo jich ale jenom pár…

Cesta nám až příliš rychle ubíhala v hovoru s kamarády. Na našem tradičním cílovém místě jsme se tentokrát pokusili vytvořit svítící obrazec loga našeho gymnázia. Jak se nám to povedlo, posuďte sami. Jsme rádi, že si někteří žáci přivedli sourozence a kamarády a že nás při této příležitosti navštívili i bývalí studenti.

Doufám, že příště si tuto událost nenecháte ujít a nebudete si o ní jen číst. V tom případě je třeba začít shánět lampion, koncem října jsou totiž beznadějně vyprodané ;-)Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).