Kurz latiny

Kurz latiny bude zahájen už v týdnu od 11. 10. 2010, tedy příští týden. Výuky se mohou zúčastnit všichni studenti, kteří uhradili u prof. V. Vlčka kurzovné. Kurz latiny pro studenty medicíny a přírodovědných oborů bude probíhat vždy ve čtvrtek, kurz latiny humanitní – pro budoucí studenty práv, historie, jazyků, základů společenských věd vždy v úterý.

Oba kurzy budou zahájeny ve 14.30 hod a budou trvat dvě vyučovací hodiny (90 minut). V prvním pololetí se uskuteční celkem 13 dvouhodinovek. Výuka bude probíhat na učebně 119 (2B8) u školního bufetu. Lektorem kurzu je Mgr. Miroslav Morcinek z Ostravské univerzity. Ten se také se studenty domluví na učebnicích a studijních materiálech.

 

Kurz latiny je určen studentům vyššího gymnázia - 1., 2., 3. a 4. ročníku, kvint, sext, septim a oktáv. V případě dostatečného počtu uchazečů bude probíhat na naší škole od října 2010 do ledna 2011, v případě zájmu i ve 2. pololetí. Výuka bude uskutečněna ve dvou skupinách: 1) kurz latiny pro studenty medicíny, přírodovědných oborů) a 2) kurz latiny humanitní – pro budoucí studenty práv, historie, jazyků, základů společenských věd. Oba kurzy budou trvat dvě vyučovací hodiny (90 minut) a budou se konat jedenkrát týdně. Je možné, že v případě dostatečného počtu zájemců bude otevřen i kurz pro pokročilé, kteří absolvovali výuku už v prvním pololetí 2010. Lektorem kurzu je Mgr. Miroslav Morcinek.

Všichni zájemci ať se v nejbližší době zastaví za Mgr. Vojtěchem Vlčkem, nebo ho kontaktují mailem (Uveďte, do jakého kurzu byste chtěli chodit, své jméno, třídu, případně dny, kdy můžete kurz navštěvovat.) Dle počtu zájemců bude stanovena cena kurzovného. Předběžná cena za 14 lekcí kursu činí 650-700 Kč.

Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).