nahled

Krajské finále orientačního běhu

Ve středu 28. 5. se 21 studentů našeho gymnázia zúčastnilo krajského finále orientačního běhu, které se konalo ve Frýdku-Místku. Počasí nám nakonec přálo. Bylo příjemně, a přestože sem tam nějaká ta kapka spadla, bylo sucho. V 9:30 vyběhli první běžci podle mapy do parku hned vedle hřiště, které se stalo naší šatnou. Trať byla co do orientace náročná, ale všichni doběhli úspěšně do cíle, i když se u některých vyskytly drobné komplikace s návratem.

Celkem startovalo 148 účastníků. V silné konkurenci jsme dosáhli na stupně vítězů.

Jakub Glonek - 2. místo v kategorii HV
Hana Fukalová - 3. místo v kategorii DV
Jana Vývodová - 4. místo v kategorii DV
Ivona Szturcová - 4. místo v kategorii DIV

Do celostátního finále jsme sice nepostoupili, ale v hodnocení škol jsme obsadili 2. a 3. místo. Našim závodníkům gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy.

nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).