nahled

Konverzační soutěž ve španělském jazyce

Konverzační soutěž ve španělském jazyce je každoroční událost, která přináší studentům možnost ukázat své jazykové schopnosti a porovnat své dovednosti napříč třídami i ročníky. Soutěž byla rozdělena do dvou kategorií: jedna pro studenty začátečníky a druhá pro pokročilé.

V jednotlivých částech soutěže se studenti měli představit, vést dialogy na daná témata, poradit si v praktických situacích a odpovídat na otázky poroty. V kategorii začátečníků byli studenti, kteří se teprve začínají učit španělštinu, ovšem i přesto dokázali předvést své znalosti a sebejistě komunikovat.

V kategorii pokročilých studentů bylo znát, že se jedná o ty, kteří již mají delší zkušenosti se španělštinou, a dokázali se vyrovnat i s náročnějšími otázkami a situacemi. Schopnost improvizace a plynulé konverzace byla u některých z nich obdivuhodná. Celková atmosféra soutěže byla velmi přátelská a podporující a pro studenty byla skvělou příležitostí jak prohloubit své znalosti a zlepšit své dovednosti komunikace v cizím jazyce.

A jak to celé dopadlo?

Kategorie A - začátečníci:

  1. místo: Markéta Durčáková, 3B8
  2. místo: Karolína Zlotá, 3B8
  3. místo: Kateřina Bystroňová, 2A4

Kategorie B - pokročilí:

  1. místo: Nela Martiníková, 8A8
  2. místo: Matěj Martiník, 8B8
  3. místo: Jakub Štýber, 6B8

Vítězům blahopřejeme a těšíme se zase příště - hasta la vista.

nahled nahled nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).