nahled

Klimatický pobyt tercií - Bohušov 2022

Pět dní naplněných zážitky, emocemi a dobrým jídlem - takový byl náš klimatický pobyt.

Když jsme přijeli do rekreačního areálu v Bohušově, někteří z nás měli jisté pochybnosti o hladkém průběhu našeho pobytu, ale hned při první hře, když jsme hledali anglická přísloví, se atmosféra rozvolnila a nám všem bylo jasné, že se není čeho bát.

Ačkoliv mnoho přátelství existovalo již před tímto pobytem, velké množství jich zde započalo a sportovní aktivity, při kterých se míchaly týmy z áčka i z béčka, napomohly tomu, abychom se všichni kolektivně sblížili a navzájem se lépe poznali.

Pondělí a úterý jsme strávili prozkoumáváním okolí a vzájemným strašením při hře Nočních pašeráků. Středeční celodenní výlet nás všechny pořádně vyčerpal a zbylou energii jsme vložili do zpívání písniček u táboráku a držení větví se špekáčky nad ohněm.

Čtvrteční noc byla plná strašidel, a kdo se nebál, mohl do lesa, kde na něj čekala stezka odvahy, která vedla na malou zříceninu. Kdo chtěl, mohl spát pod noční oblohou plnou hvězd.

V pátek jsme všichni odjeli domů, šťastní ze vzpomínek na tento úžasný pobyt a navždy nedospalí.

Pokud se některé Růženky probudí ze svého věčného spánku, možná za těch pět let, které nám na gymnáziu ještě zbývají, stihneme zajet na další klimatický pobyt nebo na výlety či lyžařské zájezdy a vytvořit si další úžasné vzpomínky, které nás pak budou provázet po celý život.

nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).